"Mnie sparaliżowało". Przerażona Anna Mucha wrzuciła nagranie do sieci

Anna Mucha dodała przerażający filmik
Anna Mucha dodała przerażający filmik
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

12.06.2024 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha dzieli się ze swoimi fanami nie tylko osiągnięciami zawodowymi, ale także fragmentami życia osobistego. Tym razem wrzuciła do sieci nagranie, które przeraża. Aktorka wyznała wprost, że ten widok ją sparaliżował.

Anna Mucha to nie tylko świetna aktorka, która od lat gra w najbardziej znanych filmach i serialach - dość wspomnieć choćby "M jak Miłość" i "Kogel Mogel". To także producentka spektaklu teatralnego "Przygoda z ogrodnikiem", który wystawiany jest w całej Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Mucha wystraszyła się dzików

Anna Mucha wrzuciła do sieci nagranie, które wielu może przerazić. Tak też czuła się gwiazda, obserwując stado... dzików, spacerujących blisko niej.

A tych dzików było ze trzydzieści... Mnie sparaliżowało i nie zdążyłam nawet pomyśleć o telefonie, ale koleżanka była bardziej bystra i dzięki niej mam ten filmik - napisała na Instagramie.

Trzeba przyznać, że trzeba mieć nerwy ze stali, by nagrywać zwierzęta, które mogą być całkiem groźne, a które znajdują się tuż obok.

Anna Mucha narzeka na zakupy w Maroku

To nie jedyna przygoda aktorki w ostatnim czasie. Gwiazda spędziła w Północnej Afryce pierwsze dni maja. Zrobiła tam też zakupy, o czym poinformowała swoich obserwujących. Okazało się, że Anna Mucha nie była do końca zadowolona z tego, co kupiła, a już na pewno zabolał ją fakt, że zapłaciła za dużo.

Nie wszystkie moje zakupy – i już teraz to wiem – były udane i trafione. Już nie mówię, że w jednym sklepie przepłaciliśmy jakieś straszne pieniądze. No przynajmniej ze cztery razy. Cztery razy to na bank nas zrobił (marokański sprzedawca – przyp. red. Jastrząb Post), jak nie więcej... W każdym razie to było bez sensu – wyznała.

Spotkanie z dzikami z pewnością było jednak, mimo strachu, bardziej ekscytujące.

Anna Mucha dodała przerażające video
Anna Mucha dodała przerażające video © fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także