NewsyCo działo się w willi Michaela Jacksona? Ojciec trójki dzieci ujawnia po latach traumatyczne przeżycia z Neverland!

Co działo się w willi Michaela Jacksona? Ojciec trójki dzieci ujawnia po latach traumatyczne przeżycia z Neverland!

Co działo się w willi Michaela Jacksona? Ojciec trójki dzieci ujawnia po latach traumatyczne przeżycia z Neverland!
Kuba Górski

27.01.2019 23:15, aktual.: 28.01.2019 02:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejny mężczyzna wyjawia szokujące wspomnienia związane z Michaelem Jacksonem. Mężczyzna twierdzi po latach, że jako dziecko był molestowany przez gwiazdora pop.

Temat pedofilskich skłonności nieżyjącego króla pop-u - Michaela Jacksona, ostatnio wraca jak bumerang. Podczas ostatniej premiery dokumentu o gwiazdorze, ujawniono wspomnienia dwóch mężczyzn, którzy twierdza, że byli molestowani przez Jacksona, który rzekomo za seks płacił chłopcom cenną biżuterią. Okazuje się, że to nie koniec skandalicznych doniesień w tym brudnym temacie.

Kolejny mężczyzna ujawnia nadużycia, które poniósł z rąk zmarłego Michaela Jacksona. Jest nim Michael Jacobs-Hagen,ojciec trójki dzieci.

Michael Jackson nazywał mnie swoim przyjacielem - wyjawia

Mężczyzna, twierdzi, że był ofiarą okropnego nadużycia Michaela Jacksona, powiedział, że gwiazdor podarował mu książkę pełną zdjęć nagich chłopców i błagał go, aby spał z nim w jednym łóżku. Cała seria tych nieodpowiednich zachowań piosenkarza miała miejsce, gdy Jackson koncertował w Europie pod koniec lat 90-tych.

Zawsze prosił mnie, bym spał w jego łóżku. Powiedziałem "Nie, Michael, mogę spać w swoim apartamencie", ale on mówił "Proszę, proszę ... zrób to dla Michaela Jacksona" - powiedział Michael dla The Sunday Mirror.

Dopiero teraz, gdy Jacobs-Hagen skończył 38 lat, zdał sobie sprawę z rozmiarów nadużycia, którym był poddawany przez Jacksona.

 Kiedy wróciłem wówczas do szkoły, moje zdjęcia były we wszystkich mediach. Inne dzieci powiedziałyby: "Uprawiasz seks z Michaelem Jacksonem" i "Jesteś gejem" - wyjawił mężczyzna

Michael Jacobs-Hagen poznał Jacksona w Disneylandzie w Paryżu po tym, jak jego matka poprosiła jedną z gwiazdorskiej świty o spotkanie z nim. Był wówczas zachwycony, gdy gwiazdor zabrał go do hotelu. Rzekomo słynny Jacko powiedział "Kocham cię" po niemiecku i przytulił go na powitanie. Mężczyzna wyjawił, że na początku grał w gry, a potem Jackson ciągle dzwonił do do niego  z pytaniem, czy chce wrócić. Jacobs-Hagen powiedział także, że podróżował z piosenkarzem do innych krajów.

Kiedy spałem w jego łóżku, nosiliśmy tylko bokserki, a on otoczył mnie ramieniem i wepchnął swoje ciało w moje ciało, tak jak z dziewczyną - dodał.Położył się na mnie i pocałował mnie w głowę i policzek. Budziłem się wiele razy, a jego ręce były na mnie ... jedna dłoń na moich nogach, a druga wokół mnie - dodał

38-latek wyjawił, że znacznie gorzej było, gdy gwiazdor był na lekach, ponieważ stał się wówczas niepohamowany, jak ktoś pod wpływem alkoholu. Na koniec dodał jednak, że nigdy nie został zgwałcony przez gwiazdora.

Nigdy nie dokonał na mnie wyraźnego aktu seksualnego, były wyraźne intencje seksualne, Michael Jackson próbował sprawdzić, jak daleko może się posunąć - wyznałWiem, że jego fani nie polubią mnie, gdy mówię takie rzeczy, bowiem traktują go jak Boga. Ale prawda jest prawdą - dodał

Te szokujące informacje, to nowy dokument na temat zarzutów wobec Jacksona.

 Czy to koniec sensacyjnych wyznań?

 • Michael Jacobs-Hagen wyjawił szokujące wspomnienia związane z Michaelem Jacksonem
 • Michael Jackson - premiera filmu "A Star Wars Story", Cannes 2018
 • PHOTO: EAST NEWS 
MADONNA I MICHAEL JACKSON
 • Michael Jackson - Grammy 1993, najgłośniejsze kreacje wszech czasów
 • Debbie Rowe i Michael Jackson z dziećmi
 • Michael Jackson urodzony 29 sierpnia
 • Penny Marshal nie żyje
 • Joseph Jackson i Michael Jackson
 • Michael Jackson - Grammy 1984, najgłośniejsze kreacje wszech czasów
 • Janet Jackson i Michael Jackson - Grammy 1993, najgłośniejsze kreacje wszech czasów
 • Michael Jackson i Lisa Marie Presley
 • Lisa Marie Presley i Michael Jackson
 • Sandy Gallin śmierć agenta Michaela Jacksona i Madonny
[1/13] Michael Jacobs-Hagen wyjawił szokujące wspomnienia związane z Michaelem Jacksonem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także