GalerieOstatnie zdjęcia Marcina Wrony - uśmiechnięty, zakochany, z żoną... Takiego go zapamiętamy [ZDJĘCIA]

Ostatnie zdjęcia Marcina Wrony - uśmiechnięty, zakochany, z żoną... Takiego go zapamiętamy [ZDJĘCIA]

Marcin Wrona z żoną - ostatnie zdjęcia reżysera
Marcin Wrona z żoną - ostatnie zdjęcia reżysera
Karol
19.09.2015 23:55, aktualizacja: 20.09.2015 19:22

Śmierć Marcina Wrony jest ogromnym szokiem dla całego środowiska aktorskiego. Reżyser uchodził w branży za ciepłego, uśmiechniętego i zakochanego po uszy, który w swoim życiu miał dwie pasje - film i żonę. Jak podało RMF FM, to właśnie Olga Szymańska znalazła ciało reżysera w pokoju hotelowym. Nieoficjalnie mówi się, że Marcin Wrona popełnił samobójstwo, warto jednak poczekać na oficjalne wyniki sekcji zwłok.

W ten smutny dzień na profilu Marcina Wrony na Facebooku pojawiło się mnóstwo wyrazów współczucia dla rodziny, które są przeplatane ze wspomnieniami przyjaciół. Pełne smutku słowa pojawiają się pod niemalże pod każdym postem, zdjęciem i na ogólnej tablicy. Wszyscy nie wierzą, że informacja o śmierci jest prawdziwa, przecież niedawno Marcin Wrona był w Toronto na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, gdzie promował "Demony", a w sierpniu spędził bajkowe wakacje z kobietą swojego życia... Zdjęcia z tych wydarzeń są ostatnimi, które pokazał.

W podróży do Kanady Marcinowi Wronie towarzyszyła żona. Olga Szymańska jest drugą producentką kinowego hitu, dlatego wyjazd do Toronto był dla pary ważny nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Tak samo miało być na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Los zdecydował inaczej...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także