NewsyMagdalena Cielecka po raz pierwszy opowiedziała o nowym związku. Najwięcej emocji budzą jednak wypowiedzi o Andrzeju Chyrze...

Magdalena Cielecka po raz pierwszy opowiedziała o nowym związku. Najwięcej emocji budzą jednak wypowiedzi o Andrzeju Chyrze...

Magdalena Cielecka
Magdalena Cielecka
Karolina Stęclik
01.01.2016 14:50

Magdalena Cielecka od zawsze chroniła swojego życia prywatnego. Gwiazda bardzo niechętnie komentowała wszelkie spekulacje dotyczące jej związków. Zwłaszcza po głośnym rozstaniu z Andrzejem Chyrą... W końcu swego czasu słynęli w polskim show-biznesie jako jedna z najpopularniejszych par, a o ich miłości tabloidy nie przestawały się rozpisywać.

Od jakiegoś czasu aktorka jest w związku z przewodnikiem, Dawidem Wajntraubem. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Pani gwiazda zrobiła wyjątek i skomentowała po raz pierwszy relację ze swoim obecnym partnerem:

Spotkaliśmy się w knajpie w Tel Avivie. Dawid nie miał na mój temat żadnych wyobrażeń, a ja z kolei miałam pewność, że jego zainteresowanie nie wynika z tego, że jestem znaną aktorką.  Byłam wcześniej w sytuacjach, gdy ktoś mnie podrywał ze względu na to, kim jestem. Zrobiłam się czujna i reagowałam na to wręcz alergicznie.

Artystka odniosła się też w rozmowie do swojego byłego partnera, Andrzeja Chyry. Okazuje się, że w przyszłym roku para ponownie pojawi się razem na wielkim ekranie, tym razem w filmie Zjednoczone stany miłości.

Miałam pewne wątpliwości, ale Andrzej jest wspaniałym aktorem i wciąż świetnie nam się razem pracuje. Bardzo go cenię, wciąż gramy razem w teatrze. zawsze będzie bliski mojemu serce, ale przecież od dawna każde z nas ma swoje życie.

Wygląda na to, że pomimo upływu czasu Andrzej i Magdalena wciąż są ze sobą bardzo blisko. Czyżby w ich przypadku sprawdziła się zasada, że stara miłość nie rdzewieje?

Magdalena Cielecka i Dawid Wajnatraub, spacer na plaży, fot. Paparazzi
Magdalena Cielecka i Dawid Wajnatraub, spacer na plaży, fot. Paparazzi
Andrzej Chyra
Andrzej Chyra
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także