Entuzjazmu polskich zawodników nie podziela Kuba Wojewódzki. Juror Małych Gigantów oglądał mecz i wcale nie wydaje się być poruszony ogromnym sukcesem Polaków. Wręcz przeciwnie. Na Facebooku zamieścił wpis, który opatrzył wymowną grafiką. Wojewódzki w typowy dla siebie sposób opisuje mecz oraz sposób w jaki komentowano go w Telewizji Polskiej oraz Polsacie.
Bardzo szybko przeszedł do sedna sprawy.
Wszystko to podsumował jednym słowem.
Po czym dodał jeszcze kilka gorzkich słów.
Showman wydaje się być wyraźnie poruszony tym, w jaki sposób komentatorzy relacjonują przebieg wydarzeń. Sam zrobiłby to lepiej?