NewsyKsiężna Kate wraca do obowiązków. Wymowna reakcja księcia Williama. To zamierza zrobić

Księżna Kate wraca do obowiązków. Wymowna reakcja księcia Williama. To zamierza zrobić

Książę William wspiera żonę
Książę William wspiera żonę
Źródło zdjęć: © Getty Images,

15.06.2024 11:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę William był niezwykłym wsparciem dla księżnej Kate podczas ostatnich miesięcy, co sama podkreślała. Teraz zareagował na to, że księżna Walii wraca do obowiązków. Wzruszające?

Książę William po śmierci swojego ojca zasiądzie na tronie Wielkiej Brytanii. Od lat uczy się zatem bycia opoką dla swoich poddanych. Stara się także być wsparciem dla swojej rodziny, żony i dzieci. Zwłaszcza księżna Kate mogła przekonać się w ostatnich, bardzo trudnych miesiącach, że może na niego liczyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate wraca do sprawowania obowiązków?

Miłośnicy rodziny królewskiej długo czekali na znak od księżnej Kate. W końcu 14 czerwca 2024 roku księżna Walii zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym przekazała, jak się czuje, zapowiedziała swój udział w Trooping The Colour i poinformowała, że powoli wraca do pracy.

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu - napisała pod zdjęciem.

Książę William nadal wspiera żonę

Pałac Kensington wydał oświadczenie na temat reakcji Williama na wiadomość od jego żony. Okazuje się, że książę to prawdziwa opoka, a księżna Kate może liczyć na niego w każdej sytuacji.

Książę jest niezmiernie zadowolony, że księżna zaczyna angażować się w pracę i projekty, które są dla niej ważne. On nadal będzie skupiał się na tym, aby wspierać ją i dzieci i jednocześnie wypełniać swoje dotychczasowe publiczne zobowiązania - cytuje rzecznika portal Mirror.

Księżnej nie zobaczymy jeszcze w pracy, do której przyzwyczaiła nas sprzed diagnozy. Na początku pojawi się podczas parady Trooping The Colour. Jest to jednak znak, że Kate czuje się coraz lepiej, a lekarze powalają jej na zaangażowanie się w niektóre projekty na rzecz Korony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także