NewsyKlara Lewandowska może zawstydzić wielu dorosłych. Pięciolatka pod okiem mamy trenuje jak profesjonalistka i nawet selfie robi jak Anna

Klara Lewandowska może zawstydzić wielu dorosłych. Pięciolatka pod okiem mamy trenuje jak profesjonalistka i nawet selfie robi jak Anna

Trening Klary Lewandowskiej
Trening Klary Lewandowskiej
Elwira Szczepańska
04.09.2022 18:00, aktualizacja: 04.09.2022 20:01

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na dobre zadomowili się już w Hiszpanii. Piłkarz podpisał czteroletni kontrakt z legendarnym klubem FC Barcelona i to tam rodzina spędzi kilka kolejnych lat.

Małżonkowie kupili już nowy dom, który pomogła im urządzić specjalistka specjalnie sprowadzona z Polski, Robert już rozpoczął sezon w nowym klubie i nie zawodzi, strzelając kolejne gole, a Ania z dziewczynkami spędzają miłe chwile w Barcelonie, ale też nie zaniedbuje zawodowej aktywności.

Lewandowska jako jeden z punktów dnia ma trening. W ostatnim z nich towarzyszyła jej Klara. Dziewczynka ćwiczy jak profesjonalistka.

Klara Lewandowska trenuje z mamą. Jest też selfie z Anną Lewandowską

Klara Lewandowska ma bardzo napięty grafik. Pięciolatka ma okazję brać udział w wielu różnego rodzaju zajęciach, o co dbają jej rodzice. Ania Lewandowska poinformowała o tym w jednym z postów na Instagramie:

W przedszkolu tu balet, tam karate (wiadomo). Niemiecki, angielski, dodatkowo w domu hiszpański w formie zabaw. Rowerek, pływanie, pianino. W tym tygodniu jedziemy w góry, a ja właśnie googluje trenera Klary… chociaż na te trzy dni. Ah No i teatr raz w miesiącu. Przydałyby się jeszcze jakieś zajęcia ze sztuki… – pisała.

Anna pragnie, żeby Klara miała wszystko to, czego ona sama nie miała w dzieciństwie, ale tez chce dać córce wybór i pokazać różne aktywności, żeby ta miała możliwość sprawdzić, co lubi robić najbardziej.

Ale pomiędzy pokazywaniem a wywoływaniem presji granica jest cienka. Jak jej nie przekroczyć? Chce podsuwać Jej różne aktywności, aby odnalazła swoją pasję. Bo przecież chodzi o to, by podejmowała własne decyzje. Nie wiem, czy zawsze udaje mi się znaleźć ten „złoty środek”, ale wiem, że bardzo się staram – dodała.

Jedno jest pewne, Klara kocha sport. Odkąd zaczęła chodzić, towarzyszy mamie na siłowni i bierze udział w jej treningach. Pięciolatka podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie, co można zaobserwować w najnowszej relacji Lewandowskiej. Nawet selfie na koniec serii ćwiczeń pięciolatka zrobia tak, jak jej znana mama. Zajrzyjcie do naszej galerii.

  • Trening Klary Lewandowskiej
  • Trening Klary Lewandowskiej
  • Trening Klary Lewandowskiej
  • Trening Klary Lewandowskiej
  • Trening Klary Lewandowskiej
  • Trening Klary Lewandowskiej
  • Trening Klary Lewandowskiej
  • Trening Klary Lewandowskiej zakończony selfie z mamą
[1/8] Trening Klary Lewandowskiej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także