NewsyKate po raz pierwszy pokazała się publicznie po diagnozie. Skłócony z rodziną Harry nie dostał zaproszenia?

Kate po raz pierwszy pokazała się publicznie po diagnozie. Skłócony z rodziną Harry nie dostał zaproszenia?

Harry nie dostał zaproszenia na Trooping the Colour?
Harry nie dostał zaproszenia na Trooping the Colour?
Źródło zdjęć: © Getty Images

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To już drugi raz, kiedy parada Trooping the Colour odbywa się na cześć Karola III. W ubiegłym roku w uroczystości uczestniczyła cała rodzina. W tym roku zabrakło ważnych członków rodziny królewskiej.

Do dziś odbywa się wielka ceremonia Trooping the Colour, która od zawsze była okazją do tego, by zobaczyć brytyjską rodzinę królewską w komplecie. Choć na uroczystości pojawiła się dawno niewidziana Kate, to próżno było tam szukać Harry’ego i jego żony, Meghan Markle.   

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kate Middleton na Trooping the Colour

Radosną nowinę o swojej obecności podczas królewskiego wydarzenia księżna Kate przekazała wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziś po pół roku nieobecności w końcu pokazała się publicznie. Zgodnie z obietnicą, Kate była widoczna nie tylko w powozie, ale i na balkonie. Na jej twarzy malował się uśmiech, przez co jeszcze trudniej uwierzyć, że toczy walkę z ciężką chorobą. Księżnej towarzyszyły dzieci i jej ukochany mąż William.

Harry i Meghan nie dostali zaproszenia?

Po Meghan Markle, księciu Harrym i ich dzieciach ani śladu w Wielkiej Brytanii. Nie ma ich na zdjęciach, a w kuluarach krąży plotka, że młodszy syn Karola III nie otrzymał zaproszenia na coroczne wydarzenie. Cóż, wygląda na to, że rodzinie Harry’ego nie tęskno za spotkaniem z nim i jego rodziną. Taki stan rzeczy to najprawdopodobniej wynik napiętych relacji młodszego księcia z royalsami po tym, jak oficjalnie zrezygnował z pełnienia obowiązków królewskich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także