NewsyKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski balują z Michałem Szpakiem. Artysta nie darzył sympatią TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski balują z Michałem Szpakiem. Artysta nie darzył sympatią TVP

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski i Michał Szpak na jednej imprezie (fot. KAPiF)
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski i Michał Szpak na jednej imprezie (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
10.02.2024 09:26

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski lubią od czasu do czasu wyjść na branżową imprezę. Podczas ostatniej z nich zrobili sobie wspólną fotkę z Michałem Szpakiem. Kontrowersyjny artysta pracował kiedyś w TVP, jednak ze stacją poróżniły go kwestie światopoglądowe.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znowu często bywają na nagłówkach po tym, gdy stracili pracę w Pytaniu na Śniadanie. Para zarówno na ekranie, jak i w życiu była długo związana z programem. Spekulowano również o tym, że wkrótce czeka ich zwolnienie z TVP, na to jednak się nie zapowiada. Zakochani nadal pielęgnują swoje uczucie. Raz na jakiś czas pozwalają sobie na wspólne wyjście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują z Michałem Szpakiem

Gdy Mateusz Gessler ogłosił imprezę z okazji 7. urodzin swojej restauracji, "Kurzopki" nie mogły sobie odmówić tej okazji. Wskoczyli w eleganckie stroje i pędem pognali do Warszawskiego Snu, gdzie czekało na nich wyjątkowe menu degustacyjne i niemałe zgromadzenie osób znanych z pierwszy stron gazet.

Z jedną z nich para postanowiła nawet zrobić sobie zdjęcie i udostępnić na Instagrama. Tak oto Cichopek i Kurzajewski z szerokimi uśmiechami zapozowali wspólnie z... Michałem Szpakiem,

Michał Szpak nie miał dobrego zdania o TVP

Kontrowersyjny artysta miał okazję pracować dla Telewizji Polskiej jako juror The Voice. Po jakimś czasie jednak zerwał więzy ze stacją, tłumacząc to przede wszystkim konfliktem światopoglądowym. Zapytany przez Pudelka o to, czy żałuje swojej decyzji, odpowiedział:

W ogóle tego nie żałuję. Akurat funkcjonowałem tam w tym czasie, kiedy jeszcze nie miałem, czego żałować. Kiedy zaproponowano mi udział w "The Voice of Poland", tam jeszcze nie było tak radykalnych zmian i takiego radykalnego zdania na różne sytuacje i poglądy osobiste.

Jak myślicie, to tylko spotkanie ze starym znajomym, czy zapowiedź czegoś większego?

Katarzyna Cichopek (Instagram)
Katarzyna Cichopek (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także