NewsyBeata Kozidrak znowu na celowniku. W tle afery duże pieniądze i gorycz fanów

Beata Kozidrak znowu na celowniku. W tle afery duże pieniądze i gorycz fanów

Beata Kozidrak na celowniku? (fot. KAPiF)
Beata Kozidrak na celowniku? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
10.02.2024 08:15, aktualizacja: 10.02.2024 09:06

Beata Kozidrak od lat jest frontmanką Bajmu, z którym intensywnie koncertuje po Polsce. Wokół zespołu rozgorzała jednak afera. Fani grupy są wściekli przez to, że nadal nie otrzymali zwrotu pieniędzy za koncerty, które się nie odbyły. Organizator musiał zabrać głos.

Po tym, gdy zespół Bajm zyskał sporą popularność w całej Polsce, Beata Kozidrak wraz z ekipą wytrwale jeżdżą po kraju i dają koncerty. Bilety na występy grupy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Wydarzenia losowe potrafią jednak sprawić, że fani muszą obejść się ze smakiem. Wokół odwołanych koncertów Bajmu zrobiło się głośno. Wszystko przez to, że fani... nadal nie dostali za nie pieniędzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beata Kozidrak i Bajm w ogniu krytyki

13 grudnia zeszłego roku i 23 stycznia odbyć miały się koncerty zespołu w Lublinie i Krakowie. Ku frustracji miłośników grupy zostały one jednak odwołane. Co więcej, do tej pory osoby, które zakupiły bilety, nie otrzymały za nie zwrotu zapłaconej kwoty.

Fani są wściekli za ten organizacyjny bałagan. Swoje żale wylewają w Internecie, mówiąc o swoich doświadczeniach w komentarzach.

"Za dwa bilety na koncert zespołu Bajm w Krakowie wydałam ok. 400 złotych", "600 złotych za trzy bilety. Zero kontaktu ze strony organizatora" - czytamy.

Organizator zabrał głos

Pod naporem negatywnych opinii głos zmuszony był zabrać organizator koncertów, firma HQE. W oficjalnym oświadczeniu przeczytać możemy:

W związku z pojawiającymi się artykułami i pytaniami w sprawie zwrotów środków za bilety na przełożony koncert Bajmu w Lublinie oraz odwołany koncert w Krakowie informujemy że zwroty są sukcesywnie realizowane a pracownicy naszej agencji starają się w miarę możliwości odpowiadać na państwa wiadomości.

Jak myślicie, sprawa będzie miała happy end?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także