NewsyZamyka interes, a może będzie pisać po niemiecku? Kasia Tusk odpowiedziała, co teraz zmieni się na blogu

Zamyka interes, a może będzie pisać po niemiecku? Kasia Tusk odpowiedziała, co teraz zmieni się na blogu

Kasia Tusk - choinka
Kasia Tusk - choinka
17.11.2023 11:02

Kasia Tusk założyla lifestylowego bloga Make Life Easier w 2011 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie serwuje swoim fanom modowe stylizacje, porady, pokazuje podróże i przedmioty, które ją zachwyciły.

Kasia Tusk odkrywa polskie góry

Niedawno na blogu Kasi Tusk pojawiła się relacja z wycieczki w polskie góry. Celebrytka przyznała, że od lat jeździła tylko za granicę, na przykład w Alpy i Dolomity, jednak postanowiła sprawdzić, jak wyglądają polskie góry i skonfrontować to, co zastanie, ze wspominaniami z dzieciństwa.

Odkrywam polskie góry na nowo. Skłamałabym pisząc, że zdobywamy tu szczyty, ale dojście z dziećmi do Leśniczówki z Kuźnic, a później powrót tą samą trasą zajęło nam podobny czas, co zdobycie Giewontu – napisała Kasia Tusk.

Rodzinny wyjazd udał się nadspodziewanie dobrze.

Spędziłam w Zakopanem trzy piękne dni. Mimo deszczu, wiatru i braku śniegu wracałam do domu oczarowana. A może to halny, jak głoszą ludowe legendy, namieszał mi w głowie? Odkrywam dziś z Wami polskie góry na nowo - podsumowała blogerka po powrocie.

Kasia Tusk kończy karierę?

Kobieta zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi dla swoich fanów. Trzeba przyznać, że jej odbiorcy zadawali jej kreatywne pytania, czasem nawet dość osobiste. Kasia odpowiedziała zatem na pytanie, czy cieszy się, ze znów będzie córką premiera. Odrzekła krótko.

Pomidor.

Wiele osób, co zdziwiło Kasię Tusk, zaczęło ją pytać o plany zakończenia kariery blogerki w związku z nową sytuacją polityczną w kraju. Odpowiedziała, że nie ma zamiaru czegokolwiek zmieniać. Blogerka jest dorosłą kobietą, która sama podejmuje decyzje, a blog jest jej źródłem dochodu i nie widzi powodu, dla którego nagle miałaby odwiesić karierę na kołek. Fani pytali również, czy język bloga zmieni się na niemiecki.

To może być trudne, bo "Kinder" to jedno z niewielu niemieckich słów, jakie znam - napisała, wyraźnie rozbawiona Kasia.  Do wypowiedzi dołączyła zdjęcie popularnych słodyczy z tym słowem w nazwie.

Tusk wyznała też, czy jej tata jest bardziej wyluzowanym człowiekiem, czy raczej sztywnym premierem. Celebrytka dołączyła do odpowiedzi wyjątkowo urocze zdjęcie swojej córeczki z dziadkiem.

Na szczęście zatem obserwatorzy bloga premierówny nie muszą się martwić.

  • Kasia Tusk pokazała pocięte udo
  • Kasia Tusk
  • Kasia Tusk
  • Kasia Tusk
  • Kasia Tusk
  • Kasia Tusk z mężem
  • Kasia Tusk
  • Kasia Tusk
[1/8] Kasia Tusk pokazała pocięte udo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także