NewsyJulia Wieniawa odżyła po rozstaniu z Rozbickim? To nagranie mówi samo za siebie

Julia Wieniawa odżyła po rozstaniu z Rozbickim? To nagranie mówi samo za siebie

Julia Wieniawa tańczy na siłowni
Julia Wieniawa tańczy na siłowni
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

21.06.2024 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa może pochwalić się idealną figurą. Oczywiście, nie wzięła się ona znikąd. Artystka często ćwiczy, co pokazuje swoim fanom na social mediach. Podczas ostatniego wypadu na siłownię humor jej nie opuszczał. Czyżby przepracowała już rozstanie z Rozbickim?

Bez wątpienia Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie tylko koncertuje czy gra filmach i teatrze. Poza tym współpracuje z wieloma markami i prężnie działa w social mediach. Mimo to znajduje także czas na to, aby zadbać o siebie i swoje ciało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Julia Wieniawa wśród najcenniejszych kobiecych marek osobistych. Zajmuje wysokie miejsce

Niedawno Forbes opublikował listę najcenniejszych kobiecych marek w kraju. Na liście znalazły się aktorki, sportsmenki, piosenkarki czy bizneswoman. Wśród nich wyróżnić można m. in. Darię Zawiałow, Sarę James czy Igę Świątek. Wysoką pozycję zgarnęła również Julia Wieniawa, która uplasowała się na 13. miejscu. Jak sama napisała na social mediach, to dla niej niezwykłe wyróżnienie.

Oto wycena mojej marki osobistej by Forbes Women Polska . To miłe widzieć realne efekty swojej pracy. Jestem z siebie bardzo dumna -napisała na Instagramie Wieniawa.

Tak Wieniawa spędza czas na siłowni. Czuje się tam jak ryba w wodzie

Na profilu Julii Wieniawy w social mediach nie brakuje treści związanych z aktywnością fizyczną. Gwiazda często uprawia jogę, ale też wiele godzin spędza na siłowni. Ostatnio postanowiła podzielić się nagraniem właśnie z tego miejsca. Na InstaStories można zobaczyć, jak artystka w fitnessowym stroju tańczy na siłowni. To tylko pokazuje, że nie tylko czuje się tam swobodnie, ale i przepracowała rozstanie z Rozbickim, które niedawno potwierdziła.

Julia Wieniawa tańczy podczas wizyty na siłowni
Julia Wieniawa tańczy podczas wizyty na siłowni© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także