Jolanta Kwaśniewska na spotkaniu z przyjaciółką
Jolanta Kwaśniewska została sfotografowana na spotkaniu z przyjaciółką. Nawet podczas niezobowiązującego obiadu, wyglądała jak na ikonę stylu przystało.
Była Pierwsza Dama założyła kwiecistą sukienkę, z delikatnego materiału, ozdobioną subtelnymi falbankami. Szare tło kreacji pięknie komponowało się z bladoróżowym swetrem, który narzuciła na ramiona. Kolorystyka stylizacji była niezwykle twarzowa.
Jak zawsze idealnie wystylizowana, krótka fryzura, ze świeżo zrobionym kolorem. Delikatna biżuteria i stylowe okulary przeciwsłoneczne dopełniły całości. No i ta niesamowita figura. Jolanta Kwaśniewska zawsze imponowała szczupłą sylwetką i widać, że to się nigdy nie zmieni. Rewelacyjna forma.
Jak Jolanta Kwaśniewska spędziła czas?
Panie spotkały się w restauracji, gdzie swobodnie gawędziły delektując się przysmakami. Następnie zadowolone opuściły miejsce i spacerem udały się w stronę samochodu. Widać, że bardzo miło spędziły czas.
Jak Jolanta Kwaśniewska dba dobrą formę?
Jolanta Kwaśniewska jest w świetnej formie. Nie istnieje dieta cud, którą stosowałaby Pierwsza Dama. Okazuje się, że po prostu podchodzi do żywienia w sposób racjonalny. Dzięki pomocy dietetyka nie musi liczyć kalorii. Nie musi też katować się żadnymi dietami, bo je zdrowo i zbilansowane posiłki. Może cieszyć się piękną sylwetką i jeść to, na co ma aktualnie ochotę.