Jolanta Kwaśniewska na wyborach parlamentarnych wyglądała nienagannie
Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem spełniła swój obywatelski obowiązek i zagłosowała w wyborach parlamentarnych. W drodze do pobliskiego lokalu wyborczego byłej parze prezydenckiej towarzyszył tłum fotoreporterów, którzy wręcz nie mogli oderwać swoich obiektywów od byłej prezydentowej. Kobieta skupia na sobie uwagę mediów odkąd jej mąż, Aleksander Kwaśniewski, został po raz pierwszy – w 1995 roku – wybrany prezydentem Polski.
Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy swoje głosy wrzucili do urny wyborczej chwilę po godzinie 12. Na zdjęciach, jakie błyskawicznie obiegły sieć, możemy podziwiać dawną gwiazdę telewizyjną z rozwianym włosem i uśmiechniętą miną. Należy także wspomnieć o bardzo estetycznym stroju, którego nie powstydziłaby się sama Melania Trump.
Pani Jolanta w niedzielne popołudnie miała na sobie czarne dopasowane spodnie z lekko rozkloszowaną nogawką, bluzkę w tym samym kolorze oraz żółty wełniany kardigan. Całość dopełnił efektowny szal we wzory. Stylowy komplet kapitalnie podkreśliła smukłą sylwetkę Kwaśniewskiej, którą od lat podziwiają miliony Polek. Internauci w komentarzach na portalach społecznościowych nie mogą przestać zachwycać się mamą Oli Kwaśniewskiej.
W galerii przypominamy także, jak na tegoroczne wybory parlamentarne ubrała się obecna Pierwsza Dama, Agata Duda.
Jak Jolanta Kwaśniewska dba o sylwetkę?
Z jednego z wywiadów wiemy, że sekretem jej pięknego wyglądu są długie spacery z kijami, czyli popularny nordic walking, który uprawia od 10 lat. Małe i regularne posiłki to kolejny klucz do sukcesu Kwaśniewskiej. Wszystko to sprawia, że była Pierwsza Dama od lat ciągle wygląda oszałamiająco.