NewsyIza Miko miała najsmutniejsze święta wielkanocne - sama, bez rodziny, opłakiwała zmarłego przyjaciela

Iza Miko miała najsmutniejsze święta wielkanocne - sama, bez rodziny, opłakiwała zmarłego przyjaciela

Iza Miko Wielkanoc 2016
Iza Miko Wielkanoc 2016
Milena Majek

28.03.2016 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielkanoc kojarzy nam się z radością, uśmiechem. Każdy stara się odwiedzić swoją rodzinę, by w gronie najbliższych zasiąść przy suto zastawionym stole i biesiadować. Gwiazdy także mają sprawdzone sposoby na to, jak spędzić ten wyjątkowy czas.

Nie wszyscy jednak zaliczą tę Wielkanoc do udanych. Iza Miko zdradziła, że święta spędziła sama. W tym roku nie przyjechała do Polski, gdzie na co dzień mieszka jej rodzina. Aktorka na swoim Instagramie wspomniała też niedawno zmarłego przyjaciela. Znalazła jednak i pozytywną rzecz: została wolontariuszką i rozdawała posiłki bezdomnym.

To była prawdopodobnie najsmutniejsza i samotna Wielkanoc, jaką kiedykolwiek miałam. Nigdy nie jest łatwo żyć tak daleko od swojej rodziny, a w moim sercu brakuje przyjaciela, który niedawno odszedł (... ) Jeśli się sprawia, że czyjś dzień staje się uśmiechem, to wszystko wokół Was zaczyna się zmieniać. Jestem wolontariuszką w organizacji pomagającej potrzebującym często, a zwłaszcza w dni takie, jak dzisiaj lub wczoraj. Oni żywią głodnych codziennie i z przyjemnością chciałam być ich częścią! Do zobaczenia? - napisała

To naprawdę szlachetna inicjatywa! Brawo Iza!

Iza Miko na Instagramie
Iza Miko na Instagramie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także