NewsyIvan Komarenko odnaleziony! Po miesiącach nieobecności wydało się, dokąd uciekł. Czy to oznacza rewolucję w jego życiu?

Ivan Komarenko odnaleziony! Po miesiącach nieobecności wydało się, dokąd uciekł. Czy to oznacza rewolucję w jego życiu?

Ivan Komarenko
Ivan Komarenko
Zuza Maciejewska

06.08.2019 12:17, aktual.: 06.08.2019 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ivan Komarenko w polskim show-biznesie zadebiutował przed laty. Wówczas powstała piosenka Czarne oczy, która przez wiele tygodni była hitem i nadal jest utworem, który uświetnia wiele uroczystości. Chociaż podczas branżowych imprez Komarenko rzadko się pojawia, wciąż regularnie daje koncerty:

Nieważne co mówią o mnie ludzie, nieważne czy mówią, że jesteś czy zniknąłeś, jesteś upadłym artystą i mnóstwo innych przykrych słów. Powiedziałem, że nic kompletnie mnie to nie obchodzi. Ja znam swoją wartość tego co robię. To mi wystarczy. Mam tę energię życiu i dalej będę działał, niezależnie od tego co ludzie mówią i niezależnie czy jestem w telewizji dzisiaj czy nie ma - przyznał w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Ivan Komarenko wycisza się w klasztorze

Okazuje się, że muzyk ma momenty w swoim życiu, że chce odpocząć także od publicznych występów. Znalazł sprawdzone miejsce, które nadaje się do tego idealnie. To klasztor prowadzony przez mnichów z Tajwanu, który położony jest na północ o Nowego Jorku w miejscowości Pine Bush.

W tym ośrodku byłem już trzy razy. Ktoś może to nazwać dziwactwem czy ekscentryzmem, ale dla mnie przeżycie kilku tygodni z mnichami to kontakt z prawdziwym światem. Czuję, że dzięki temu odzyskuję spokój duszy, mogę pracować i planować przyszłość - przyznał Komarenko w rozmowie z tygodnikiem Na żywo. 

Z pewnością dzięki temu może wrócić na scenę, gdzie daje energetyczne koncerty. Tych, zwłaszcza w okresie letnim, nie brakuje, o czym można przekonać się na jego Instagramie. To tam pojawiają się filmiki z występów i zapowiedzi nadchodzących koncertów.

  • Pytanie na śniadanie - Ivan Komarenko
  • Ivan Komarenko głosował na Andrzeja Dudę
  • Ivan Komarenko
  • Ivan Komarenko
  • Ivan Komarenko
  • Ivan i Delfin (Ivan Komarenko) na Eurowizji 2005
  • Ivan Komarenko - otwarcie kina
  • 01-05-2010 Warszawa
Tylko nas dwoje - odc.6
foto: Daniel Wysocki/ONS
[1/8] Pytanie na śniadanie - Ivan Komarenko
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także