Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Uczestnicy Top Model 5 oburzeni opinią Mikołaja Lizuta o modelkach. Radek Pestka podważył teorię dziennikarza mocnym argumentemUczestnicy Top Model 5 skrytykowali Mikołaja Lizuta

Nie ma już chyba nikogo, kto nie słyszałby o kontrowersyjnej wypowiedzi Mikołaja Lizuta. W ostatnim odcinku Na Językach, dziennikarz Rock Radia wyjawił bez ogródek, że według niego modele do pracy potrzebują tylko „ładnego ryja”. Słowa te skomentowało już kilkanaście polskich gwiazd, które są oburzone postawą Lizuta. Tylko jedna osoba częściowo zgodziła się z dziennikarzem.

Z kolei, do osób broniących modeli i modelki dołączyli… uczestnicy programu Top Model. Nie dziwi więc fakt, że również oni uważają słowa Lizuta za niemające nic wspólnego z rzeczywistością. Tak o pracy modela powiedział Radek Pestka:

Modele muszą być charakterystyczni. Na przykład, modelka Cara Delevingne ma bardzo mało wzrostu a robi furorę, bo jest charakterystyczna. Projektant Chanel i Karl Lagerfeld bardzo ją kochają, za to jaka jest. Zatem nie tylko uroda się liczy.

Inna uczestniczka programu, Natalia Gulkowska dodaje:

Trzeba coś sobą reprezentować i do tego przydaje się osobowość. Każdy z nas ma osobowość i dlatego jesteśmy w tym programie

Mikołajowi Lizutowi pozostaje chyba tylko rozłożyć ręce i poddać się. Albo nie zgodzić się ze wszystkimi gwiazdami… Jesteśmy naprawdę ciekawi, czy będzie odpowiedź dziennikarza.

Top Model 5 na pokazie Mariusza Przybylskiego

Top Model 5 na pokazie Mariusza Przybylskiego

Który z uczestników „Top Model” ma największą szansę na karierę modela/modelki?Komentarzy: 4


Dominika Pestka | 22 listopada 2015, 20:34

‚Radek is love, Radek is life’~ ja


Gość | 31 października 2015, 20:25

Radek wygra.


Gość | 31 października 2015, 19:30

Radek Pestka wyglada na rasowego pasywka


zzz | 31 października 2015, 14:27

To, ze model jest charakterystyczny, nie oznacza, ze reprezentuje soba cos wiecej niz tylko urode i te wlasniecharakterystycznosc. Trudno sie nie zgodzic znim w tej kwestii, ze modele musza byc po prostu ladni. Modelki na wybieach nimusza byc charkterystyczne zazwyczajawygladaja b.podobnie. Co innego fotomodelki, ale i tak uroda wystarczy. Wiele razy bylo tak, ze myslano o kims och i ah, dopoki nie otworzyl ust, jak np. z Rubik.


Dodaj komentarz
×