Uczestnicy Top Model 5 oburzeni opinią Mikołaja Lizuta o modelkach. Radek Pestka podważył teorię dziennikarza mocnym argumentem

Top Model 5 krytykuje Mikołaja Lizuta

Top Model 5 krytykuje Mikołaja Lizuta

Uczestnicy Top Model 5 skrytykowali Mikołaja Lizuta

Nie ma już chyba nikogo, kto nie słyszałby o kontrowersyjnej wypowiedzi Mikołaja Lizuta. W ostatnim odcinku Na Językach, dziennikarz Rock Radia wyjawił bez ogródek, że według niego modele do pracy potrzebują tylko „ładnego ryja”. Słowa te skomentowało już kilkanaście polskich gwiazd, które są oburzone postawą Lizuta. Tylko jedna osoba częściowo zgodziła się z dziennikarzem.

Z kolei, do osób broniących modeli i modelki dołączyli… uczestnicy programu Top Model. Nie dziwi więc fakt, że również oni uważają słowa Lizuta za niemające nic wspólnego z rzeczywistością. Tak o pracy modela powiedział Radek Pestka:

Modele muszą być charakterystyczni. Na przykład, modelka Cara Delevingne ma bardzo mało wzrostu a robi furorę, bo jest charakterystyczna. Projektant Chanel i Karl Lagerfeld bardzo ją kochają, za to jaka jest. Zatem nie tylko uroda się liczy.

Inna uczestniczka programu, Natalia Gulkowska dodaje:

Trzeba coś sobą reprezentować i do tego przydaje się osobowość. Każdy z nas ma osobowość i dlatego jesteśmy w tym programie

Mikołajowi Lizutowi pozostaje chyba tylko rozłożyć ręce i poddać się. Albo nie zgodzić się ze wszystkimi gwiazdami… Jesteśmy naprawdę ciekawi, czy będzie odpowiedź dziennikarza.

Top Model 5 na pokazie Mariusza Przybylskiego

Top Model 5 na pokazie Mariusza Przybylskiego


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×