Szukaj

Paulina Biernat zna już wszystkich uczestników „TZG”. Tak mocnej edycji jeszcze nie było [WIDEO]

Paulina Biernat zna listę uczestników Tańca z gwiazdami 11

Paulina Biernat zna listę uczestników Tańca z gwiazdami 11

Kto wystąpi w Tańcu z gwiazdami 11? Lista uczestników jest już zamknięta. Paulina Biernat zdradziła, że znajdują się na niej znane nazwiska. Niewykluczone, że przed nami jedna z najlepszych odsłon w historii show.

Taniec z gwiazdami 11 zbliża się wielkimi krokami. Już w marcu swoje pierwsze kroki na parkiecie w show Polsatu postawią gwiazdy, które zawalczą o Kryształową Kulę. Lista jest już zamknięta. Z dotychczasowych przecieków wiemy, że w programie zatańczą Julia Wieniawa, Ania Karwan, Edyta Zając, Ronnie Ferrari i Karolina Gilon. Kto do nich dołączy?

Taniec z gwiazdami 11: Lista uczestników jest obiecująca. Paulina Biernat komentuje

Paulina Biernat, która ma na swoim koncie udział w kilku edycjach popularnego widowiska, zdradziła w rozmowie z naszą reporterką, że tym razem nie będzie towarzyszyć żadnemu z uczestników. Po pierwsze, niedawno uległa kontuzji, a po drugie, ma podpisany kontrakt z inną stacją, choć z Polsatem pozostaje w przyjacielskich relacjach:

Ostatnio nie byłam w Tańcu z Gwiazdami, bo miałam kontuzję nogi. Miałam ją totalnie połamaną. W tej ramówce nie wystąpię. Mam trochę inne plany zawodowe związane z inną stacją, aczkolwiek z Polsatem jestem zaprzyjaźniona cały czas i to na pewno nie jest mój ostatni występ. Czasami jestem, czasem mnie nie ma. Jak mnie nie ma, rozwijam się w innych kwestiach. Za całą edycję trzymam bardzo mocno kciuki. Mam nadzieję, że zarówno gwiazdy, jak i tancerze będą się świetnie bawić, a ja będę im kibicować zza kulis.

Qczaj, Paulina Biernat - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Qczaj, Paulina Biernat – Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Biernat zdradziła nam, że lista gwiazd wiosennej edycji jest wyjątkowo atrakcyjna. Niewykluczone, że przed nami jedna z najlepszych odsłon Tańca z gwiazdami w ostatnich latach:

Z tego co wiem, to lista jest już dopięta. Produkcja bardzo mocno się stara, aby dla nas widzów było to cały czas atrakcyjne i nowe. Już sporo przenikło do prasy, już sporo wiadomo. Trzymamy mocno kciuki i myślę, że będzie niezła zabawa wiosną.

Cała rozmowa poniżej.

Paulina Biernat w Tańcu z gwiazdami. Ile razy i z kim tańczyła?

Po raz pierwszy widzowie usłyszeli o Paulinie Biernat wiosną 2010 roku, gdy program emitował TVN. Wówczas tancerka zadebiutowała na parkiecie razem z Arturem Barcisiem. Choć para miała ogromną szansę dotrzeć do finału, aktor zrezygnował z dalszego udziału w programie z powodu kontuzji, której uległ podczas przygotowań do występu. Kolejny raz Paulinę mogliśmy oglądać w parze z Michałem Szpakiem, z którym wiosną 2011 roku zajęła piąte miejsce. Biernat nie zabrakło również w obsadzie tancerzy w Tańcu z gwiazdami w Polsacie. W pierwszej edycji zatańczyła z Jackiem Lenartowiczem (odpadli w 2. odcinku), w siódmej z Tomaszem Zimochem (9. miejsce), a w dziewiątej z Qczajem (7. miejsce).


Qczaj i Paulina Biernat – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Qczaj i Paulina Biernat – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Qczaj, Paulina Biernat - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Qczaj, Paulina Biernat - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Qczaj i Paulina Biernat – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Qczaj i Paulina Biernat – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×