Zmiany w „PnŚ”! Z programem po latach żegna się jedna z gwiazd. Kto już nie poprowadzi śniadaniówki?

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytaniem na śniadanie żegna się jedna z gwiazd, która od lat prowadziła program. Jastrząb Post udało się dotrzeć do szczegółów. Kogo już nie zobaczymy o poranku?

Zmiany w Pytaniu na śniadanie. Nowy szef w postaci Joanny Kurskiej – żony byłego prezesa TVP – to nie jedyna zmiana w tym programie. Właśnie z obsadą śniadaniówki pożegnała się jedna z gwiazd, którą od lat ją prowadziła. Kogo już nie zobaczymy w porannym formacie?

Kto znika z Pytania na śniadanie?

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, z grona prezenterów znika Robert El Gendy, który po odejściu Tamary Gonzales Perei nie miał tam stałej partnerki, pojawiał się dwa razy w miesiącu lub zastępował nieobecnych kolegów. Niestety nie zawsze z tą samą prowadzącą.

Pytanie na śniadanie stawia na stałe duety, bo z badań wynika, że widzowie nie znoszą zmian i przetasowań. Przyzwyczajają się do konkretnych par i lubią znane gwiazdy. Trudno się temu dziwić – słyszymy w TVP.

Robert nie żegna się ze stacją. W TVP pracuje od 22 lat i jest cenionym prezenterem zarówno na głównych antenach – TVP 1 i TVP2, jak i w TVP Info, Sport i Polonia gdzie prowadzi teleturniej Polacy to wiedzą. Do tego od trzech sezonów jest gwiazdą serialu Komisarz Alex – gra tam policyjnego technika kryminalistyki, który przeżywa miłosne zawirowania. W ostatnim czasie aktorstwo stało się jego ogromną pasją i jest otwarty na kolejne wyzwania.

Tymczasem Pytanie na śniadanie wyprzedza Dzień Dobry TVN. Joannę Kurską cieszą te sukcesy, ale nie lekceważy potencjału konkurencji. Doskonale zdaje sobie sprawę, że rozpoznawalność to magnes, który przyciąga widza i dlatego stawia na sprawdzone gwiazdy.

Umiejętności nowej szefowej skomentował kilka dni temu Tomasz Kammel:

Żonę naszego byłego prezesa znam od ponad 20 lat i jesteśmy dobrymi kolegami z pracy. Joanna, przez wiele lat Klimek, teraz Kurska jest naprawdę mega fachowcem od programmingu. Jest fajnym człowiekiem – powiedział w naTemat.

Będziecie tęsknić za Robertem?


Robert El Gendy

Robert El Gendy

Robert El Gendy – jesienna ramówka TVP 2022

Robert El Gendy – jesienna ramówka TVP 2022

Robert El Gendy pokazał synów

Robert El Gendy pokazał synów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×