Szukaj

Paula Tumala rozpoczęła przygotowania do ślubu! Pochwaliła się nam suknią. Kiedy powie „tak”?

Paula Tumala szykuje się do ślubu. Modelka ma już nawet uszytą suknię ślubną. Jak wygląda? Kiedy gwiazda teledysków Donatana powie tak i kim jest jej partner? To wszystko zdradziła w rozmowie z czytelnikami Jastrząb Post.
Paula Tumala o ślubie

Paula Tumala o ślubie

Paula Tumala ma teraz sporo na głowie. Od kiedy urodziła bliźniaczki – Nadię i Anastazję – w jej życiu doszło do wielkich zmian. Kariera spadła na dalszy plan. Priorytetem są dla niej dzieci, którym poświęca zdecydowaną większość czasu. W wychowywaniu córeczek modelka może liczyć na wsparcie bliskich – partnera, mamy i przyszłej teściowej.

W związku z ciążą i obecnym stanem epidemicznym, Tumala zniknęła z salonów. Obecnie skupia się na macierzyństwie, którego uroki obnaża w serwisach społecznościowych. W środowe popołudnie gwiazda teledysków Donatana spotkała się z czytelnikami Jastrząb Post na czacie na Instagramie. Był to jej pierwszy tego typu wywiad.

Paula Tumala o ślubie. Suknia wybrana, a co z datą?

Tumala w rozmowie z naszą reporterką odpowiedziała na pytania internautów, którzy poruszyli wiele wątków, także z życia prywatnego. Nie zabrakło pytań o ślub. Okazuje się, że Paula już jakiś czas temu rozpoczęła przygotowania do ceremonii, które przerwała trudna ciąża.

Mieliśmy trochę inne plany. Jak zaszłam w ciążę, to nie wiedzieliśmy, że będą bliźniaczki. Planowaliśmy sobie taki szybki ślub. Ale jak okazało się, że są dwie dziewczynki, to wywróciły nam świat do góry nogami i plany zeszły na bok. Uważam, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Byłam w ciąży jednokosmówkowej, jednojajowej. To jest jedna z najtrudniejszych ciąż, niestety często niedonoszona, często są powikłania. U nas na szczęście wszystko było dobrze, urodziłam dziewczynki miesiąc wcześniej. Mimo że super się czułam, to jednak był ten strach.

Paula Tumala podczas rozmowy z czytelnikami Jastrząb Post

Paula Tumala podczas rozmowy z czytelnikami Jastrząb Post

Co więcej, gwiazda zdradziła nam, że ma już uszytą suknię ślubną:

Mam już nawet uszytą suknię ślubną u Patrycji Kujawy. Jeszcze jak nie byłam w ciąży to zaczęłyśmy ją szyć. Później okazało się, że jestem w ciąży, więc ten brzuszek zaczął mi bardzo szybko rosnąć. Patrycja uszyła suknię na malutki brzuszek, ale okazało się, że są bliźniaczki i jest taka ciąża, a nie inna. Razem z Patrycją zdecydowałyśmy, że to jeszcze nie ten czas. Że najważniejsze jest zdrowie naszych dziewczynek. Suknia ślubna jest najpiękniejsza na świecie. W moim stylu. Ja pewnie kojarzę się z tym, że wszystko muszę mieć duże, wielkie, świecące. A moja suknia jest skromna, ale z pazurem. Jak o tym myślę, to sama jestem zajarana.

Kiedy Paula Tumala wyjdzie za mąż?

Może przeniesiemy ślub na następny rok, a może jeszcze następny. Nie śpieszy nam się.

Paula zdradziła co nieco na temat swojego partnera – Karola. Oprócz tego, że prowadzi swoją działalność, to jeszcze niezwykle angażuje się w opiekę nad córeczkami.

Mój partner ma swoją działalność gospodarczą, a na co dzień zajmuje się dziećmi. Pomaga mi. Z dziewczynkami jest tyle roboty, że sama nie dałabym rady. Mój partner, gdyby mi nie pomagał, to potraktowałabym go kijem.

Trzymamy kciuki za młodych rodziców, życzymy im dużo wytrwałości i przespanych nocy.


Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×