Paula Tumala rozpoczęła przygotowania do ślubu! Pochwaliła się nam suknią. Kiedy powie „tak”?

Paula Tumala o ślubie

Paula Tumala o ślubie

Paula Tumala szykuje się do ślubu. Modelka ma już nawet uszytą suknię ślubną. Jak wygląda? Kiedy gwiazda teledysków Donatana powie tak i kim jest jej partner? To wszystko zdradziła w rozmowie z czytelnikami Jastrząb Post.

Paula Tumala ma teraz sporo na głowie. Od kiedy urodziła bliźniaczki – Nadię i Anastazję – w jej życiu doszło do wielkich zmian. Kariera spadła na dalszy plan. Priorytetem są dla niej dzieci, którym poświęca zdecydowaną większość czasu. W wychowywaniu córeczek modelka może liczyć na wsparcie bliskich – partnera, mamy i przyszłej teściowej.

W związku z ciążą i obecnym stanem epidemicznym, Tumala zniknęła z salonów. Obecnie skupia się na macierzyństwie, którego uroki obnaża w serwisach społecznościowych. W środowe popołudnie gwiazda teledysków Donatana spotkała się z czytelnikami Jastrząb Post na czacie na Instagramie. Był to jej pierwszy tego typu wywiad.

Paula Tumala o ślubie. Suknia wybrana, a co z datą?

Tumala w rozmowie z naszą reporterką odpowiedziała na pytania internautów, którzy poruszyli wiele wątków, także z życia prywatnego. Nie zabrakło pytań o ślub. Okazuje się, że Paula już jakiś czas temu rozpoczęła przygotowania do ceremonii, które przerwała trudna ciąża.

Mieliśmy trochę inne plany. Jak zaszłam w ciążę, to nie wiedzieliśmy, że będą bliźniaczki. Planowaliśmy sobie taki szybki ślub. Ale jak okazało się, że są dwie dziewczynki, to wywróciły nam świat do góry nogami i plany zeszły na bok. Uważam, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Byłam w ciąży jednokosmówkowej, jednojajowej. To jest jedna z najtrudniejszych ciąż, niestety często niedonoszona, często są powikłania. U nas na szczęście wszystko było dobrze, urodziłam dziewczynki miesiąc wcześniej. Mimo że super się czułam, to jednak był ten strach.

Paula Tumala podczas rozmowy z czytelnikami Jastrząb Post

Paula Tumala podczas rozmowy z czytelnikami Jastrząb Post

Co więcej, gwiazda zdradziła nam, że ma już uszytą suknię ślubną:

Mam już nawet uszytą suknię ślubną u Patrycji Kujawy. Jeszcze jak nie byłam w ciąży to zaczęłyśmy ją szyć. Później okazało się, że jestem w ciąży, więc ten brzuszek zaczął mi bardzo szybko rosnąć. Patrycja uszyła suknię na malutki brzuszek, ale okazało się, że są bliźniaczki i jest taka ciąża, a nie inna. Razem z Patrycją zdecydowałyśmy, że to jeszcze nie ten czas. Że najważniejsze jest zdrowie naszych dziewczynek. Suknia ślubna jest najpiękniejsza na świecie. W moim stylu. Ja pewnie kojarzę się z tym, że wszystko muszę mieć duże, wielkie, świecące. A moja suknia jest skromna, ale z pazurem. Jak o tym myślę, to sama jestem zajarana.

Kiedy Paula Tumala wyjdzie za mąż?

Może przeniesiemy ślub na następny rok, a może jeszcze następny. Nie śpieszy nam się.

Paula zdradziła co nieco na temat swojego partnera – Karola. Oprócz tego, że prowadzi swoją działalność, to jeszcze niezwykle angażuje się w opiekę nad córeczkami.

Mój partner ma swoją działalność gospodarczą, a na co dzień zajmuje się dziećmi. Pomaga mi. Z dziewczynkami jest tyle roboty, że sama nie dałabym rady. Mój partner, gdyby mi nie pomagał, to potraktowałabym go kijem.

Trzymamy kciuki za młodych rodziców, życzymy im dużo wytrwałości i przespanych nocy.


Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×