TYLKO U NAS! Zwycięzca „The Voice” nowym jurorem wielkiego telewizyjnego hitu! Mateusz Grędziński powraca!

Mateusz Grędziński w jury All Together Now 2

Mateusz Grędziński w jury All Together Now 2

Mateusz Grędziński w jury Śpiewajmy razem. All Together Now

Jak ustalił Jastrząb Post, Mateusz Grędziński został jurorem Śpiewajmy razem. All Together Now. Zwycięzca The Voice of Poland zasiądzie obok Beaty Kozidrak w drugiej edycji muzycznego hitu Polsatu.

Mateusz Grędziński to zwycięzca siódmego sezonu The Voice Of Poland. Już na castingu oczarował swoim głosem wszystkich jurorów. Wykonując piosenkę Justina Timberlake’a zachwycił trenerów i „odwrócił” wszystkie cztery fotele. Spośród jurorów w składzie: Maria Sadowska, Natalia Kukulska, Tomson, Baron i Andrzej Piaseczny, wybrał tego ostatniego, który pomógł mu dojść do zwycięstwa. Zaśpiewał tam autorską piosenkę Obietnice, która jednak nie zawojowała listami przebojów stacji radiowych, a Mateusz zniknął z show-biznesu.

Nie była to jednak jedyna edycja, w której wziął udział. Kilka lat wcześniej wystąpił na scenie tego samego programu, wówczas jednak wybrał drużynę Tomsona i Barona. I choć odpadł w pierwszym odcinku na żywo, wziął sobie wszystkie rady do serca, wrócił i wygrał.

Kto w jury Śpiewajmy razem. All Together Now 2?

Teraz, po kolejnej krótkiej przerwie, powraca, ale już nie jako uczestnik, a – jak ustalił Jastrząb Post – jeden z jurorów muzycznego show PolsatuŚpiewajmy razem. All Together Now.

Mateusz znalazł się w gronie stuosobowego składu jurorskiego, na którego czele stanie legenda polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak. Oprócz nich wystąpią także: Ramonę Rey, Rudą z zespołu Red Lips, Tomasza Luberta, Pawła Stasiaka, Madoxa, Julę oraz Gabriela Fleszara.

Z naszych informacji wynika, że w gronie ekspertów oceniających umiejętności wokalne wokalistów-amatorów znalazły się również gwiazdy polskich preselekcji na Eurowizję – „syrenka” Ola Gintrowska i była dziewczyna Craiga Davida – Ivs Alter, która o udział w eliminacjach walczyła z piosenką Like a miracle.

Zanim zobaczymy, jak Mateusz poradzi sobie w nowej roli, przypomnijmy sobie jego występ z przesłuchań w ciemno.

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” schudła 40 kilo! Odmieniona Ola Nizio wróciła na salony po pięciu latach przerwy!

Ale nazwiska! Michał Szpak wskazał nowych kandydatów do roli trenerów w „The Voice”! Wśród nich Beata Kozidrak [WIDEO]

Zwycięzca „The Voice of Poland” to pupilek prezydenta! W Internecie wylała się fala krytyki!


Mateusz Grędziński wygrał w The Voice 7

Mateusz Grędziński wygrał w The Voice 7

Mateusz Grędziński - Sylwester 2016 Zakopane

Mateusz Grędziński - Sylwester 2016 Zakopane

Mateusz Grędziński zwycięzcą 7 edycji The Voice of Poland

Mateusz Grędziński zwycięzcą 7 edycji The Voice of Poland

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×