Marzena Rogalska zdradziła kulisy odejścia z TVP. Już niczego nie ukrywa. Mówi jak było i zapowiada program w TVN

Marzena Rogalska o odejściu z TVP i przejściu do TVN

Marzena Rogalska o odejściu z TVP i przejściu do TVN

Marzena Rogalska w połowie lutego nagle zrezygnowała z posady w Telewizji Polskiej. Ta decyzja mogła przekreślić jej dalszą karierę zawodową. Podjęła spore ryzyko, które się opłaciło.

Marzena Rogalska przez 12 lat była jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadziła Pytanie na śniadanie, gdzie ostatnio tworzyła duet z Tomaszem Kammelem. W krótkim czasie zdobyli sympatię widzów, którzy bardzo doceniali ich zaangażowanie, profesjonalizm i poczucie humoru.

Rogalska w połowie lutego tego roku postanowiła zakończyć współpracę ze stacją. Jej decyzja była ogromnym zaskoczeniem dla widzów. W oficjalnym oświadczeniu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, podkreśliła, że nie żałuje tej decyzji. W krótkim czasie zaczęły spływać do niej kolejne oferty pracy.

Nie żałowałam ani sekundy tej decyzji. Jestem szczęśliwa i mam mnóstwo pomysłów. Kręci się, propozycje padają, a ja wybiorę coś tradycyjnie w zgodzie ze sobą. Ja tam byłam 12 lat, to było duże przywiązanie.

Marzena Rogalska o powrocie do TVN

Już od kilku tygodni mówiło się o tym, że Rogalska planuje wrócić do TVN, jednak ona nie potwierdzała tych doniesień. Czekała na szczególną okazję, która przytrafiła się podczas wizyty w Dzień Dobry TVN. Na wizji przekazała, że już poprowadzi Miasto kobiet, show, które w przeszłości cieszyło się ogromną popularnością wśród widzów stacji.

W rozmowie z Jastrząb Post Marzena Rogalska zdradziła, że bardzo cieszy się z podjęcia decyzji o powrocie do TVN-u. Zdradziła, że Miasto kobiet zawsze zajmowało ważne miejsce w jej sercu.

Bardzo jest fajnie wrócić po latach do programu, który się bardzo kochało, który był najważniejszym programem telewizyjnym, nie boję się tego powiedzieć. Zawsze to zresztą podkreślałam na moich spotkaniach autorskich. Jest dobrze.

Show będzie miało nową formułę. Prowadzące będą dzieliły się w nim swoimi osobistymi doświadczeniami, chcąc w ten sposób zainspirować widzów do głębszych przemyśleń lub podjęcia określonych działań.

Marzena zdradziła nam, jakie emocje towarzyszą jej na chwilę przed rozpoczęciem nagrań. Czy była pewna swojej decyzji o powrocie do programu?

Czuję spokój, jestem szczęśliwa, jestem bardzo wdzięczna za tą propozycję. Właściwie nie miałam żadnych wątpliwości, że to jest to. Tu się mogę spełniać jako dziennikarka, jestem wdzięczna za te rozmowy, to jest coś, co mi daje największy napęd do życia. Te rozmowy mogą być pełniejsze, pogłębione i że nie trzeba będzie się śpieszyć. To ma być miejsce, w którym każdy ma się czuć dobrze, nawet jak ma inne poglądy, niż osoby, które będą w tym domu. To ma być dom, to ma być super przestrzeń fajna i nowoczesna, w której każda kobieta będzie czuła się jak u siebie.

Kiedy pojawiła się propozycja, aby Marzena dołączyła do ekipy Miasta Kobiet? Po tym, gdy rzuciła pracę w TVP czy przed?

Po tym. Ja podjęłam ryzyko. Napisałam z jakiego powodu odchodzę. Był strajk mediów, napisałam uczciwie na swoich mediach społecznościowych, że był to najtrudniejszy dzień w mojej karierze, na mojej drodze zawodowej. Dziękuję i w ogóle odchodzę. Propozycje pojawiły się później. Ale ja nie boję się ryzyka. Jakie to jest ryzyko, że człowiek pójdzie za sobą, za głosem serca.

W rozmowie z Beatą Sadowską dziennikarka zdradziła, że potrzebowała już odpoczynku od pracy. Przez ilość obowiązków zawodowych, jakie na niej spoczywały, czuła się przemęczona. W tym czasie trwał również strajk mediów. Dziennikarka, będąc na wizji, dała wyraz swoim przekonaniom, podsumowując całą sytuację słowami: dzisiaj nam nie jest do śmiechu.

W końcu uświadomiła sobie, że musi wyjechać gdzieś daleko, aby w końcu usłyszeć swoje własne myśli. Te podpowiedziały jej, że powinna zrezygnować z pracy w Telewizji Polskiej. Czy miała jakiekolwiek wątpliwości co do słuszności podjętej przez siebie decyzji?

Jeżeli ja tak poczułam, że dłużej nie mogę tam być, to takie ryzyko trzeba podjąć, bo człowiek walczy o siebie. Nie miałam wątpliwości co do tego. Propozycja pojawiła się później. Pojawiły się także inne propozycje, ale ta była najfajniejsza. To była taka, która nie dała mi żadnych wątpliwości, czy ją brać czy nie. Super.

Czy TVP próbowało zatrzymać Marzenę?

Nie przekonaliby mnie.

Cała rozmowa poniżej:


Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Marzena Rogalska wraca do TVN

Marzena Rogalska wraca do TVN

Komentarze

 • Kato - lik pisze:

  Miasto kobiet , program dla kur domowych , prowadząca idealna

 • Gość pisze:

  Jak chcą bełkotu, to będą go mieli ,co w tej telewizji jest tak ciekawego oprócz obrażania, wysmiewsnia ,nagonki i innych zniewszan ,pRogalska zasili złodziejska telewizję,

 • Ewa pisze:

  Bardzo ale to bardzo się dziwię, że Marzena Rogalska wytrzymała tyle lat w rządowej telewizji. Naprawdę cały czas miałam wrażenie ,że wie w jakim grajdole siedzi. Inteligentna, mądra ,pomysłowa, z poczuciem humoru, otwarta na nowe kisiła się w tej pisowskiej telewizji. Często się zastanawiałam, nawet mówiłam o tym głośno wśród znajomych, jak długo ona jeszcze tam wytrzyma no i proszę. Wykrakałam i bardzo się cieszę że nareszcie ta kobieta będzie mówiła to, co ona ma do powiedzenia, a nie to, co oni jej każą mówić. Brawo Pani Marzeno

 • Gość pisze:

  Tam płacą więcej,można mieć poglądy liberalne ,obrażać ludzi i inne chwyty poniżej pasa,żyćze pani spełnienia zawodowego wśród najznamienitszych twarzy tvn

 • Gość Janina pisze:

  A idź gdzie Chcesz i tak wszędzie badziewie sztucznie grane i to wyznawaniemilosci z Kamelem to nuda. Sam Kamel to nuda on do niczego się nie nadaje. Najwyżej na kameleona w cyrku.

 • PABLO pisze:

  Rogalska,to nawet nie lubił Tomasz Kamel

 • PABLO pisze:

  Rogalska to nie lubił nawet Tomasz Kamel

 • Gość pisze:

  Jak płacili było ok a coś się musiało zmienić.Jak wszyscy w TVP płacą to Biadolimy telewidzą a my mamy kasę ale to jest obrzydliwe.

 • Gość pisze:

  Super

  Trzeba mieć twarz i honor. Gratuluję Pani Marzenko

 • Gość pisze:

  i znów rogalska szok

 • OLEK pisze:

  Tio nie hejt tylki prawda nue jest ciekawa osiba i kazdy ma prawo sie wypowiedziec wszystkuegi najlepszego w nowej stacji

 • Gość Ruxa pisze:

  Pani Rogalska,po co te wywiady ?
  Było, minęło…robić swoje i do przodu.

 • Gokobietaść pisze:

  Pani Rogalska to tak z kwiatka na kwiatek🤕

 • Gość pisze:

  Jej wybór nie będę za nią tęsknił

 • Ala pisze:

  Nie lubię jej. Walelinuar jak się patrzy. Dobrze, że odeszła bo nudziły mnie jej słodkie nieszczere umizgi do zapraszanych gości.

 • Grazka pisze:

  Ile w ludziach jest nienawisci, jak ciężko musi być im w zyciu, ze tyle jadu wylewają. Ja uwazam, ze to jedyna dziennikarka TVP, która coś zrozumiala i miala honor odejść z podniesioną głową z rezimowej tv. Ona jedna solidaryzowala się z wolnymi mediami, bo reszta cicho siedziala. Jeszcze byly chyba dwie osoby tvpis, ale juz stracilu pracę. Super Pani Marzenko za godność i odwagę.

 • pisze:

  Popis jadowitych węży

 • Alina pisze:

  Nie mam ulubionej stacji.
  Z każdej wybieram, co mnie zainteresuje.
  Pani Rogalska prowadząc Śniadaniówkę wkurzała mnie ciągłym włączaniem swojej prywaty z życia i swojej rodziny.Odbierałam Ją jako przechwalanie się swoim życiem.
  Poza tym, ten Jej głośny , prymitywny śmiech … no nie…
  Na początku odbierałam Ją pozytywnie, chociaż denerwowały mnie Jej przechwałki i ten śmiech .
  Dla mnie osoba mało poważna i przekonywująca.
  Życzę Jej zdrowia i niech tam sobie radzi jak może.
  Zawsze każdy znajdzie sobie gdzieś fanów .
  Ja tam lubię Kamela.Nie ma w sobie nic denerwującego .
  Odbiera się go bardzo pozytywnie.

 • Gość pisze:

  Dobra decyzja. Powodzenia życzę.

 • Gość pisze:

  Rogalska to sprzedajna baba, jeszcze trochę i wywalą ją z TVN, bo będzie za stara. Jak przez lata brała kasę z TVP to było dobrze, teraz pluje. TVN w ten sposób walczy z konkurencyjną stacją że podkupuje ludzi z TVP by ich wykorzystać, a potem II podziękuje.

 • Gość pisze:

  Pracowała kasę brała i było dobrze a teraz taka uczciwa i do TVN wróciła jaka ona uczciwa takie głupoty wygaduje ze aż nie wiarygodne chyba z rozumem jej nie podrodze sprzedała się do TVN i tyle

 • Beti pisze:

  Czytałam te komentarze i skóra mi cierpnie ile ludzie mają nienawiści do drugiego człowieka i to są chrześcijanie, a gdzie przykazanie miłości. Pani Marzeno bardzo Panią podziwiam jest Pani wspaniala kobietą. Cieszę się, że trafi Pani do normalnej stacji telewi,yjnej.Powodzenia

 • Go pisze:

  Teraz to tylko Marzenko pozostało Ci udawanie szczęśliwej. Oj zatęsknisz i zaplaczesz ale tylko do poduszki tak aby nikt nie widział. A może i zanucisz sobie, tych lat nie odda nikt. Czas pokaże. Trzymaj się i wspomnij o mnie kiedy Ci będzie źle.

 • Gość pisze:

  Przykre, że niektórzy nie widzą różnicy.Telewizje reżimową porównywać z jakąkolwiek inną?

 • Gość pisze:

  Początek jej końca XD

 • GośćMaria pisze:

  Dobrze że nie ma w TVP mówi że wybierała ale co wybierała coś na targu??mało tego mówi że strasznie się cieszy.Ta pani nie rozumie gdzie zastosować słowo strasznie.Strasznie to coś okropnego brzydkiego strasznego taka mądra proszę .Ja nie oglądam tych programów z tą panią jest mi dobrze.

 • Gość zdrowo pisze:

  i dobrze ze jej nie ma

 • Gość zdrowo pisze:

  Dobrze że pani odeszła bo nie pasowała do innych była pani już za stara nam potrzeba świeżości niech pani zostanie w TVN bo tam trafiają odpadki

 • Koka1 pisze:

  Chyba zapomniała jak wychwalała TVP

 • EwaGość pisze:

  Zakłamana i falszywa. Honor ha ha ha. TVN na jej miare. Bez żalu żegnam byle jaka plotkare

 • Gość Maria pisze:

  Przez 12 lat było super w tvp, hihi-śmichy z Kammelem, udawana przyjaźń, aż tu nagle be. Pewnie mieli dość tego rżenia i się pozbyli.

 • Gość pisze:

  Bez honoru. Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki. Dawna pupila Kurskiego. Farbowania lisica.

 • Felixa pisze:

  Szkoda, że tego nie .mówiła jak Kurski płacił. Teraz trafiła do odpowiedniej stacji i odpowiedniego programu, że swoim rozumkiem. Jej bełkot i paplanina pozostałych podrasowanych bab skutecznie odstraszy potencjalnych widzów tego badziewiastego programu.

 • Gość pisze:

  Ani lewo ani prawo środek tylko środek Jaki duplikat?

 • Gość pisze:

  Ani lewo ani prawo środek tylko środek

 • Jastrzomb pisze:

  Jak komuś bliżej jest do lewa niż prawa to cóż. Z niewolnika nie zrobisz pracownika.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×