Szukaj

Małgorzacie Rozenek puściły nerwy, wszystko nagrała jej współpracownica. Gwiazda gęsto tłumaczy się z całej sytuacji [WIDEO]

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek została skrytykowana przez internautów za swoje zachowania podczas, gdy była malowana przez makijażystkę. Gwiazda odpowiedziała na krytykę. Bardzo dokładnie wytłumaczyła, z czego wynikało jej zachowanie.

Małgorzata Rozenek na każdym publicznym wyjściu prezentuje się świetnie. O jej wizerunek dba sztab specjalistów. Jedną z osób, które czuwają nad wyglądem prezenterki jest Beata Milczarek. Panie współpracują ze sobą od dobrych kilku lat. Przez ten czas zdążyły nawiązać świetną relację, która powoli przeradza się w przyjaźń.

Małgorzata Rozenek o skandalu na Instagramie. Co zrobiła?

Sporo kontrowersji wzbudziło nagranie na Instagramie, na którym Rozenek ostentacyjnie odepchnęła dłoń makijażystki. Wielu zarzuciło gwieździe traktowanie współpracowników „z góry”. Co na to Małgorzata?

Opowiedziała mi o tym Beata kilka kilka dni temu. A wiem, że ten temat pojawił się wcześniej. Internauci mają pomysły na wszystko i trzeba im cierpliwie tłumaczyć, jak wygląda specyfika naszej pracy. Wiem, że nie podobał się gest, z jakim odepchnęłam rękę Beaty. Obydwie byłyśmy zszokowane – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Luksus aż bije po oczach. Małgorzata Rozenek w butach za 3,5 tys. zł! Drogo? Za torebkę zapłaciła 3 razy więcej

Internautom nie spodobało się coś jeszcze. Na jednym z nagrań, na których mogliśmy zobaczyć, jak powstaje makijaż gwiazdy, widzowie poznali kulisy codziennego życia swojej ulubienicy. Rozenek podczas robienia makijażu, zajadała się sałaką. Dlaczego?

Ostatnio wrzuciłyśmy filmik z naszego codziennego „mejkapu”, bo dostaje bardzo dużo zapytań, jak ja go robię. Tam np. cały czas jadłam. Mam tyle rzeczy do zrobienia, że ja muszę łączyć pewne czynności. Dziś mam event, potem ortodontę z chłopcami, muszę pojechać po Tadka, odebrać go ze szkoły. My to wszystko komasujemy i dostałam elaborat od jednej z pań, że ona jest kosmetologiem, i że jedzenie w trakcie makijażu jest niedobre. Trzeba tłumaczyć ludziom specyfikę naszej pracy. Beata, moja makijażystka, bardzo nie lubi malowania, kiedy jesteśmy bez ruchu. Ona chce zobaczyć, jak ten make up wygląda z każdej strony. Bo ja nie jestem tylko przodem, ja się ruszam. O tym trzeba rozmawiać.

Cała rozmowa z Małgorzatą poniżej.

Zobacz: Jesienna stylizacja Małgorzaty Rozenek to istne cudo! Gwiazda zabłysnęła niezwykłym wyczuciem trendów. Tylko ta cena za torebkę…


Małgorzata Rozenek na imprezie charytatywnej Każda koszula pomaga

Małgorzata Rozenek na imprezie charytatywnej Każda koszula pomaga

Małgorzata Rozenek – Każda koszula pomaga

Małgorzata Rozenek – Każda koszula pomaga

Małgorzata Rozenek – Giambattista Valli x H&M

Małgorzata Rozenek – Giambattista Valli x H&M

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×