Szukaj

Małgorzata Rozenek stanęła w obronie Kingi Rusin. Ostro podsumowała nagonkę na dziennikarkę [WIDEO]

Małgorzata Rozenek skomentowała materiał Wiadomości na temat Kingi Rusin. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką stanęła w obronie osób, które zostały obrażone przez TVP.
Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin

Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin

Kinga Rusin zdecydowanie powinna otrzymać tytuł największej gwiazdy lutego 2020. O dziennikarce donosiły najróżniejsze serwisy – od plotkarskich po informacyjne, a wszystko to za sprawą wpisu, jaki zamieściła na Instagramie po oscarowej nocy.

Dziennikarka TVN-u miała okazję pojawić się na zamkniętej imprezie u Beyonce. Gwiazda spotkała tam całą plejadę gwiazd. Wręcz trafiła do hollywoodzkiego snu milionów ludzi – żartowała z Rihanną, tańczyła z Jayem-Z i zamieniła kilka zdań z Adele, z którą zapozowała do wspólnego zdjęcia.

Swoimi przeżyciami Rusin podzieliła się z internautami. Na Instagramie zamieściła wpis, który wywołał istne gradobicie. Jeden z najbardziej krzywdzących materiałów poświęconych sprawie przygotowały Wiadomości. Reporterzy nie oszczędzili gwiazdy TVN-u. Kilkukrotnie zakpili z niej, chociażby parodiując jej głos. Taka postawa zyskała wielu przeciwników, do grona których zalicza się m.in. Małgorzata Rozenek.

Kinga Rusin na after party po Oscarach

Kinga Rusin na after party po Oscarach

Małgorzata Rozenek broni Kingi Rusin w wojnie z TVP

Ciężarna gwiazda w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że jej zdaniem wyemitowany reportaż był przekroczeniem wszelkich granic.

Ja niezwykle uważnie śledzę scenę polityczną. To jest dla mnie bardzo ważny temat. Często się zdarza, że oglądam wszystkie serwisy informacyjne, które są. Ten materiał był przekroczeniem wszystkich granic. Atakiem jednej stacji na drugą stację, zupełnie nieuprawnionym. Atakiem na ludzi. Ten materiał nie miał nic wspólnego z dziennikarstwem. Uważam, że on nie powinien powstać i żaden szanujący dziennikarz, ani wydawca nie powinien takiego materiału puszczać.

Jak Małgorzata ocenia decyzję Kingi o pozwaniu stacji TVP?

Nie śledzę planów Kingi Rusin, ale wiem jedno – to już jest pora, żeby głośno mówić, że tego typu praktyki są nieakceptowalne. To nie powinno mieć miejsca.

Cała rozmowa poniżej.


Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Adele i Kinga Rusin razem na imprezie

Kinga Rusin tłumaczy się ze zdjęcia z Adele

Kinga Rusin tłumaczy się ze zdjęcia z Adele

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020. Ma już duży brzuszek

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN 2020. Ma już duży brzuszek

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×