Magda Gessler pochwaliła się swoją garderobą! Ma więcej kreacji niż księżna Kate! [WIDEO]

Magda Gessler styl

Magda Gessler pochwaliła się imponującą kolekcją kreacji. Gwiazda zdradziła, że sama odpowiada za stroje, w których występuje. Wkrótce planuje wypuścić na rynek własną kolekcję ubrań.

Magda Gessler ma wszystko to, czego potrzebuje współczesna gwiazda – Barwną osobowość, przebojowość, niesamowite wyczucie smaku i stylu. Restauratorka sama przygotowuje stylizacje, w których pojawia się nie tylko podczas wystąpień na publicznych wydarzeniach, ale też w telewizyjnych shows.

Magda w rozmowie z naszą reporterką pochwaliła się imponującą kolekcją sukni. W jej garderobie co roku pojawia się ponad 360 nowych kreacji, co pozwala przypuszczać, że w jej garderobie jest więcej modowych perełek niż u słynącej ze świetnego stylu księżnej Kate! Nic dziwnego, że wkrótce Gessler ma w planach wypuszczenie własnej kolekcji ubrań:

Ta sukienka zaprojektowana przeze mnie od a do zet, to jest następne marzenie, żeby ubierać Polki w sposób niekonwencjonalny. U mnie to projektowanie już trochę trwa. Na razie projektuję dla siebie, bo muszę – codziennie w „MasterChefie” w innym stroju, w „Kuchennych rewolucjach” też, czyli 360 kreacji w roku.

Projektanci bójcie się, nadchodzi konkurencja!

Zobacz: Magda Gessler chwali się imponującym biustem w rozmiarze D! Swoim seksownym tańcem rozpaliła cały internet! To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Zobacz: Policja na planie “Kuchennych rewolucji”! Takiej afery z udziałem Magdy Gessler jeszcze nie było!

Zobacz: To koniec małżeństwa Lary Gessler! Córka gwiazdy TVN-u rozwiodła się na pierwszej rozprawie sądowej!


Magda Gessler - premiera autorskich lodów

Magda Gessler - premiera autorskich lodów

scena z: Magda Gessler, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Magda Gessler, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×