Szukaj

Kto wygra „Big Brothera”? Patrycja Wieja zdradziła swojego faworyta! [WIDEO]

Patrycja Wieja zdradziła, kto jej zdaniem wygra Big Brothera. Komu kibicuje w finale? W rozmowie z naszą reporterką zdradziła też, czy sama rozważała zgłoszenie się do programu.

Patrycja Wieja Big Brother

Już w niedzielę poznamy dowiemy się, kto wygra Big Brothera. O główną nagrodę, tj. 100 tysięcy złotych, walczą Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz i Bartek Boruc. Wśród widzów głosujących na swojego faworyta jest Patrycja Wieja. Zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, na kogo wyśle swojego SMS-a podczas ostatniego odcinka reality-show TVN7 na żywo:

Kibicuję Bartkowi. Myślę, że jest to osoba godna zaufania i jak wygra ten program, to wykorzysta to bardzo, bardzo dobrze. Jemu kibicuję. Na początku było spokojnie, było statecznie, wręcz można powiedzieć, że było nudno. Brakowało tej pikanterii w „Big Brotherze”. Myślę, że z czasem to wszystko nabrało rumieńców. Pojawiły się kłótnie, pojawiły się dramaty, tak więc super mi się oglądało.

Patrycja nie ukrywa, że rozważała zgłoszenie się na casting do Big Brothera. Ostatecznie jednak wycofała się z szalonego pomysłu ze względu na inne zobowiązania zawodowe:

Na początku byłam święcie przekonana, że to byłby program idealny dla mnie. Natomiast teraz, po wygranej w Projekcie Lady mam inne trochę priorytety. Bardziej stawiam na rozwój własnej osoby, mojej firmy, na rozwój psychiczny, jak i fizyczny tak samo. Więc myślę, że „Big Brother” to byłoby już za wiele dla mnie.

Kolejna edycja Big Brothera już na jesieni. Być może do tego czasu Patrycja zmieni swoje zdanie i zobaczymy ją w nowej obsadzie programu?


Bartek Boruc – Big Brother 2019

Bartek Boruc – Big Brother 2019

Monika Miller, Justyna Sawicka, Patrycja Wieja, Marta Tomczak

Monika Miller, Justyna Sawicka, Patrycja Wieja, Marta Tomczak

Patrycja Wieja - Planeta Singli 3 premiera

Patrycja Wieja - Planeta Singli 3 premiera

×