To nie będzie śniadaniówka! Kasia Zielińska ujawnia nowe kulisy swojego programu. Wystąpi w nim nie tylko z siostrą [WIDEO]

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska wspólnie z siostrą weźmie udział w najnowszym programie Zoom TV. Czy rozpoczęła już przygotowania?

Katarzyna Zielińska ma na swoim koncie wiele ról, ale największą popularność przyniosła jej postać Marty w Barwach Szczęścia. Z serialem była związana przez 10 lat – do 2017 roku. Po odejściu z obsady przyjęła kilka innych propozycji zawodowych, m.in. zagrała w serialu Zawsze warto Polsatu, który widzowie nagrodzili TeleKamerą.

Prywatnie gwiazda od 2013 roku jest żoną Wojciecha Domańskiego, współzałożyciela i dyrektora zarządzającego firmy inwestycyjnej Custodia Capital. Para wzięła ślub w jednym z warszawskich kościołów, a na ich weselu bawiła się śmietanka show-biznesu Joanna Liszowska, Rafał Maserak, Anna Głogowska, Agata MłynarskaKatarzyna Glinka i Marzena Rogalska. Małżeństwo doczekało się dwóch synów: Henryka i Aleksandra.

Kasia doskonale odnajduje się w pracy przed kamerą. Nie tylko jako aktorka, ale także gospodyni najróżniejszych wydarzeń. W maju poprowadziła jubileuszową edycję TeleKamer, a wkrótce zobaczymy ją w kolejnym projekcie.

Katarzyna Zielińska o najnowszym programie Zoom TV

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja na temat najnowszego programu polskiej stacji telewizyjnej Zoom TV. Aktorka wystąpi w nim razem ze swoją siostrą. Karolina Zielińska kilka lat temu przeprowadziła się do Warszawy. Siostry uwielbiają spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, a także uczestniczyć we wspólnych imprezach.

W rozmowie z naszą reporterką Katarzyna Zielińska uchyliła rąbka tajemnicy na temat nowego programu Zoom TV, w którym zobaczymy ją wraz z Karoliną. Aktorka między innymi zdementowała informacje, jakoby miałby to być program śniadaniowy, choć właśnie takie nowiny krążyły ostatnio w mediach.

To nie jest śniadaniówka. Nie wiem skąd się to wzięło. Faktycznie wezmę udział w kilku odcinkach, zresztą nie tylko z moją siostrą, ale jeszcze z jedną fantastyczną osobą. Moja siostra zgodziłaby się poprowadzić program śniadaniowy? Nie sądzę. Ja nie będę prowadzącą, bo to nie jest program, który ma prowadzących. Nie będę zbyt wiele zdradzać. Po prostu oglądajcie. To będzie program z taką formułą kabaretową, w tym się dobrze czuję, a resztę – zobaczcie.

Czy Kasia rozpoczęła już przygotowania do programu?

Na razie nie ma jeszcze żadnych przygotowań, jeszcze nic nie nagrałam. Wszystko przede mną.

Jesteście ciekawi nowego formatu z udziałem Kasi?


Katarzyna Zielińska z siostrą na okładce

Katarzyna Zielińska z siostrą na okładce

Kasia Zielińska - otwarcie sklepu

Kasia Zielińska - otwarcie sklepu

Katarzyna Zielińska - premiera filmu „Dom Gucci”

Katarzyna Zielińska - premiera filmu „Dom Gucci”

Komentarze

  • GośćMaria pisze:

    No tk dopiero program jam wystąpi Rogalska Mlynarsk Zielińska z doczepionym ogonem siostry zobaczymy czy warto oglądać. To s osoby które ja osobiście nie znoszę ale program pierwszy obejrzę tym bardziej co w głowie siedzi tym poddtarzalym osobom.

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia zoom tv się rozkręca jak radio maryja fajnie że siostra teź ma imię i umie mówić ha ha takie czoło bez botoksu szok dzieci tez się dziwią ale jak dorosną to się dowiedzą od czego mówiłem źeby nie jadla tyle lodów mnie jakoś schabowe yyy brzoskwinie nie szkodzą ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia zoom tv się rozkręca jak radio maryja fajnie że siostra teź ma imię i umie mówić ha ha takie czoło bez botoksu szok dzieci tez się dziwią ale jak dorosną to się dowiedzą od czego mówiłem źeby nie jadla tyle lodów mnie jakoś brzoskwinie nie szkodzą ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×