Kasia Vu Manh odpadła z „Tańca z Gwiazdami” i zmienia profesję?! Wygadał się Węgłowski! [WIDEO]

taniec z gwiazdami kasia vu manh

taniec z gwiazdami kasia vu manh

Kasia Vu Manh i Mariusz Węgłowski odpadli z Tańca z Gwiazdami w 8. odcinku show. Okazuje się jednak, że wciąż będą razem pracować.Tancerka dołączy do obsady serialu Policjanci i policjantki, w którym gra jej taneczny partner z programu.

W 8. odcinku Tańca z Gwiazdami emocje sięgały zenitu, a rywalizacja na parkiecie przechodziła wszelkie pojęcie. Poziom był bardzo wyrównany, ale niestety, formuła programu jest nieubłagana: ktoś musiał odejść. Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów, w tym tygodniu padło na faworytów. Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh musieli opuścić show, choć ich występ zachwycił. W rozmowie z Jastrząb Post Mariusz skomentował przegraną, wyznając, że nie ma żalu:

W tym czasie kiedy tu byliśmy, dawaliśmy z siebie 100%. Kasia też jest ze mnie zadowolona. Zadanie zostało wykonane, myśmy swoje zrobili, a reszta nie należała już do nas, tylko do widzów. Skoro widzowie tak orzekli, to taka jest ich suwerenna decyzja i my ją przyjmujemy i tyle.

Jednak to, że para nie będzie spotykać się na treningach, nie oznacza, że nie będą mieli ze sobą zawodowego kontaktu. Jak się okazało, Kasia od poniedziałku dołączy do ekipy serialu, w którym gra Mariusz czyli „Policjantki i policjanci„!

To jest sytuacja, która dzieje się teraz. Kasia dołączy do obsady serialu Policjantki i policjanci. Już w poniedziałek mamy pierwsze zdjęcia, więc w ten poniedziałek znowu, gdybyśmy przeszli ten etap to musielibyśmy podzielić czas pomiędzy Wrocław, a Warszawę. Póki co nie mamy takiego problemu, Kasia dołącza do policjantów. Podczas odcinka wyjazdowego, Kasia miała do odegrania rolę pokojówki i okazało się, że zrobiła to świetnie i wtedy moi producenci zauważyli, że ona ma niesamowity dryg aktorski. Jest powtarzalna, ma charyzmę, pięknie improwizuje. I efekt był taki, że po kilku telefonach jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrą stronę. W tej dziewczynie jest wielki potencjał, więc myślę, że poradzi sobie na planie serialu fantastycznie.

Trzymamy za nią kciuki!

Zobacz: Taniec z Gwiazdami 9: Z programu odpadli kolejni faworyci! Kto walczy o półfinał?

Zobacz: Afera w “Dance Dance Dance”! Adam Zdrójkowski uderzył w “Taniec z gwiazdami”! Ujawnił niewygodne kulisy z planu show Polsatu

Zobacz: Taniec z Gwiazdami: W 7. odcinku odpadli faworyci! Wyniki głosowania to jeden wielki szok!


Kasia Vu Manh, Mariusz Węgłowski - Taniec z Gwiazdami, odcinek 8

Kasia Vu Manh, Mariusz Węgłowski - Taniec z Gwiazdami, odcinek 8

Kasia Vu Manh

Kasia Vu Manh

Kasia Vu Manh - gwiazdy na urodzinach hotelu

Kasia Vu Manh - gwiazdy na urodzinach hotelu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×