Szukaj

Kaja Paschalska wraca z nową płytą: „Na pewno nie jest to taki lekki pop”. Szykuje mocne uderzenie [WIDEO]

Kaja Paschalska wraca z nową płytą

Kaja Paschalska wraca z nową płytą

Kaja Paschalska od wielu lat jest gwiazdą serialu Klan. Nie zapomniała jednak o swojej największej miłości, czyli muzyce. Właśnie zdradziła, że wydaje nową płytę. Jaki kierunek muzyczny wybrała artystka?

Kaja Paschalska oprócz tego, że od wielu lat pracuje jako aktorka, to nie zapomina też o swojej największej pasji, jaką jest muzyka. Swój debiut fonograficzny miała w 2001 roku, wydała wtedy płytę zatytułowaną Kaja Paschalska. Dwa lata później pojawiła się płyta Kaja 2, od 17 lat nie ukazała się żadna jej nowy album. Kaja w dziedzinie muzyki może pochwalić się też kilkoma ważnymi nagrodami. Podczas występu na KFPP w Opolu otrzymała Superjedynkę za „najlepszy debiut w 2001″.

Kaja Paschalska o swojej nowej płycie

Chociaż Kaja przez bardzo długi czas nie wydała żadnego albumu, to przez cały czas była aktywna w środowisku muzycznym. Chętnie włączała się w różne projekty i występowała w duetach. Okazało się, że wokalista ma dla swoich fanów wielką niespodziankę. Już od jakiegoś czasu pracuje nad nowym materiałem.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła nieco więcej na temat nowej płyty.

Jest to zdecydowanie moja największa pasja. Staram się zrealizować moje największe marzenia. Jestem w  tym momencie na etapie domykania materiału na konkretny album. I później mam nadzieję, że jakoś w najbliższym czasie uda mi się go wydać. Jest dużo muzyki elektronicznej, to jest raczej taki cięższy klimat, mocniejszy, ale nie totalnie niszowy. Na pewno nie jest to taki lekki pop. Chociaż z drugiej strony popem staje się to, co jest popularne. Ciężko teraz kategoryzować, natomiast na pewno to, co jest najważniejsze w tym wszystkim, to to, że są to moje kompozycje. Moja muzyka, moja twórczość.

Kaja wyznała, że materiał na jej płytę będzie niezwykle osobisty:

Jest to bardzo osobisty materiał. On nie jest odtwórczy. Od samego momentu komponowania melodii, przez tekst, to wszystko przechodzi przez mnie. Zastanawiam się jak to ubrać, co wybrać, co odrzucić. Czy zrobić z tego jakiś koncept, więc tytułu płyty jeszcze nie mam.

Lubicie twórczość Kai?

Najnowsza piosenka Kai Paschalskiej:

Pierwszy przebój gwiazdy – Przyjaciel od zaraz:


Kaja Paschalska – wiosenna ramówka TVP 2020

Kaja Paschalska – wiosenna ramówka TVP 2020

Kaja Paschalska – Business Woman & Life, kalendarz 2020

Kaja Paschalska – Business Woman & Life, kalendarz 2020

Kaja Paschalska bardzo schudła

Kaja Paschalska bardzo schudła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×