Julia Wieniawa grywa w filmach za półdarmo: „Pieniądze zarabiam gdzie indziej”. Co przynosi jej największy dochód?

Julia Wieniawa zarobki

Julia Wieniawa zarobki

Julia Wieniawa o swoich zarobkach. Ile dostaje za rolę w filmie? Jakie stawki proponują jej producenci niskobudżetowych produkcji?

Julia Wieniawa w ciągu trzech lat wyrosła na czołową bohaterkę polskiego show-biznesu. Jej życiem prywatnym interesują się tysiące Polaków. Tylko na Instagramie jej poczynania śledzi ponad 1 milion internautów. Popularność w sieci przekłada się na popularność w branży. Zwłaszcza, że Wieniawa już nie raz i nie dwa udowodniła, że ma smykałkę do pracy przed kamerą.

Ile Julia Wieniawa zarabia na filmach?

Aktorka zagrała w kilku szeroko komentowanych produkcjach. Oprócz seriali Rodzinka.pl i Zawsze warto, pojawiła się także w filmach takich jak: Kobiety mafii, W lesie dziś nie zaśnie nikt, czy Jak poślubić milionera?. Kto pomaga jej w wyborze ról? O to zapytała ją nasza reporterka.

Raczej sama. Oczywiście konsultuję się z mamą czy przyjaciółkami, żeby dowiedzieć się, jakie mają zdanie. Sama wybieram co jest dla mnie dobre i ciekawe. Jaka rola też mnie rozwinie. Nie mam takiej roli, której bym nie zagrała. Jestem otwarta na każdą rolę, jeżeli film jest tego warty. Wtedy jestem w stanie zrobić dobrą rolę nawet kontrowersyjną. Ale jeżeli widzę, że film nie jest górnolotny, to nie mam zamiaru brać w czymś takim udziału, nawet dla pieniędzy. W doborze filmu nie kieruję pieniędzmi. Pieniądze zarabiam gdzie indziej.

Julia Wieniawa – Swingersi

Julia Wieniawa – Swingersi

Zdarza się, że Julia przyjmuję propozycje od producentów za symboliczne wynagrodzenie. Jeśli uważa film za dobry, jest gotowa zgodzić się na mniejsze pieniądze.

Oczywiście to nie jest tak, że za darmo gram w filmach, ale dzięki temu mogę sobie wybierać role jakie chcę i nie mam przymusu grania we wszystkim. I to jest bardzo duży przywilej. Wzięłam udział w wielu niskobudżetowych filmach, a czasem nawet za półdarmo. Tylko dlatego, że wierzę w projekt i miałam z tego satysfakcję. Czułam, że to mnie świetnie rozwinie i będzie dobrze wyglądać w moim cv. Więc ja naprawdę bardziej myślę o tym, aby projekt mnie chwycił za serce, a nie patrzę na stawkę.

Łatwo można się domyślić, że Julia najwięcej zarabia na projektach komercyjnych. Kampanie reklamowe, posty sponsorowane, pojawianie się na wydarzeniach publicznych, a teraz także Taniec z gwiazdami. Za udział w tanecznym show Polsatu młoda aktorka dostanie 30 tysięcy złotych za każdy odcinek ze swoim udziałem, a w przypadku wygranej kolejne 150 tys.

Cała rozmowa poniżej.


Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa w

Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"

Julia Wieniawa w wywiadzie dla Glamour

Julia Wieniawa w wywiadzie dla Glamour

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×