Joanna Przetakiewicz o udziale w „Azja Express”: „Sama siebie nie mogłam poznać”. Program odcisnął piętno na jej wyglądzie [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz - Azja Express

Joanna Przetakiewicz - Azja Express

Joanna Przetakiewicz z rozrzewnieniem wspomniała w rozmowie z naszą reporterką udział w Azja Express. Zdradziła, komu kibicuje w obecnie trwającej edycji show.

Joanna Przetakiewicz od wielu lat prowadzi firmę odzieżową, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientek. Marka La Mania ma już ugruntowaną pozycję na rynku i z każdym rokiem poszerza grono odbiorców i rozszerza asortyment. Przetakiewicz cały czas rozwija biznesy, ale jest też aktywistką, wspierającą inne kobiety, udowadniając im, że są w stanie pokonać wiele przeciwności losu.

Sama bardzo mocno związana jest ze swoją rodziną. Obecnie jest żoną Rinke Rooyensa. Jednak zanim wyszła za mąż za producenta, przeżyła wielką przygodę, pojawiając się w drugim sezonie Azja Express.

Przetakiewicz, kiedy przyjęła propozycję udziału w show, twierdziła, że chciała się przekonać, czy zwycięży jej skłonność do komfortu, czy wrodzona waleczność. Podróż po Indiach uważa za cudowną przygodę, której zawdzięcza nowy sposób widzenia świata oraz większą pewność siebie. Nieco więcej powiedziała naszej reporterce.

Joanna Przetakiewicz wspomina udział w Azja Express

Joanna Przetakiewicz wspomina swój udział w programie Azja Express. W programie wystąpiła z  Łukaszem Jakóbiakiem i zabrała go ze sobą do Indii. To był drugi sezon.

Ja tego nigdy nie zapomnę. Na początku mówiłam, że to jest dla mnie nie do pomyślenia. Na następny dzień dostałam telefon z tą propozycją. Powiedziałam, że się zastanowię, ale ja już wiedziałam, że pojadę. Pamiętam doskonale ten dzień i ten moment. Ja słucham swojej intuicji. Wiedziałam, że to będzie szał i obłęd. Ale nie przypuszczałam, że aż taki.

Mimo że wspomina program jako wielką przygodę, t jednak udział w show także sporo ją kosztował.

To było jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu, gdzie spędziłam miesiąc w Indiach w naprawdę ekstremalnych warunkach i na takiej adrenalinie, że trudno sobie to wyobrazić. Łukasz schudł 10 kilo, a ja chyba 5 kilogramów. Byłam tak chuda, że sama siebie nie mogłam poznać. Ale było to coś wspaniałego. Każdemu, kto dostanie zaproszenie do tego programu, bardzo to polecam.

Komu kibicuje Joanna?

Kibicuję Reni Jusis. Myślę, że ma bardzo duże szanse, żeby wygrać.

Macie swoich faworytów w tej edycji?

Joanna Przetakiewicz oświadczyła się Rinke Rooyensowi

Joanna Przetakiewicz jest żoną Rinke Rooyensa i co ciekawe, to ona mu się oświadczyła. Opowiedziała o tym jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarzem Pudelka.

Rinke był bardzo chory, leżał w szpitalu i miał chemioterapię, radioterapię i zachorował na zapalenie płuc. W związku z tym to był taki moment, że wszyscy z nim byliśmy. On był w ogóle bez kontaktu. […]Wtedy wiedziałam, że jest potrzebna jakaś nadludzka, metafizyczna siła, która go z tego podniesie. I ja wtedy bardzo długo myślałam o tym, co mu powiedzieć i jak go pobudzić. I słuchaj, przyszłam do niego wieczorem, bo wyszłam i konsultowałam się ze wszystkimi, z kim tylko mogłam. Wróciłam do szpitala bardzo późno wieczorem, usiadłam u niego na łóżku i powiedziałam mu: „Słuchaj, ty musisz wyzdrowieć, bo ja cię potrzebuję na drugą połowę życia i chcę wyjść za ciebie za mąż” – wyznała.

Sformalizowali związek przed ponad dwoma laty. Joanna ma trzech synów z pierwszym mężem: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Rinke z kolei ma syna Rocha, dziś 24-latka, będącego owocem związku z wokalistką Kayah.


Azja Express 2, odcinek drugi, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak

Azja Express 2, odcinek drugi, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak

Azja Express 2, odcinek drugi, Joanna Przetakiewicz

Azja Express 2, odcinek drugi, Joanna Przetakiewicz

Azja Express 2 - Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak

Azja Express 2 - Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×