Reakcja Macieja Kurzajewskiego i jego synów na życzenia od Pauliny Smaszcz. Mamy komentarz, którego na pewno nie napisaliby w sieci

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski

Jak Maciej Kurzajewski zareagował na życzenia urodzinowe od Pauliny Smaszcz? Słodko-gorzki wpis byłej żony nie został niezauważony. O szczegółach opowiedziała nam koleżanka prezentera.

Maciej Kurzajewski w tym roku skończył 50 lat. Szczególny dla siebie dzień świętował w Jordanii razem ze swoją ukochaną Kasią Cichopek. Para nie szczędziła zdjęć z romantycznego wypadu. Na pierwszy rzut oka widać, że ich związek ma się świetnie i nie ma siły, która mogłaby zrujnować tę relację, chociaż można odnieść wrażenie, że swego czasu próbowała to zrobić Paulina Smaszcz.

Była żona Kurzajewskiego jako pierwsza poinformowała świat o skrywanym długimi tygodniami romansie Kasi i Macieja. Wszystko to miało miejsce w dniu 40. urodzin Cichopek. Zakochani nie reagowali na zaczepki Pauliny, która jeszcze kilka razy wbijała kij w mrowisko, ujawniając niewygodne informacje z życia prywatnego swojego „eks”. Tym większe było zaskoczenie, gdy na swoim profilu w social mediach zamieściła życzenia urodzinowe dla Macieja.

Co Paulina Smaszcz napisała w dniu 50. urodzin Macieja Kurzajewskiego?

Smaszcz zdjęcie z czasów, gdy była żoną Kurzajewskiego. Opatrzyła je długim wpisem, w którym nie zabrakło kilku cierpkich słów. Co dokładnie napisała?

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50-tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza.

Pojawiło się też nawiązanie do synów pary:

Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina – szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera.

 

Pod publikacją pojawiło się ponad 260 komentarzy, które po kilku godzinach Paulina zdecydowała się ukryć.

Jak jubilat zareagował na tę „życzliwość”? Skontaktowaliśmy się z osobą z jego otoczenia.

Jak Maciej Kurzajewski zareagował na życzenia od Pauliny Smaszcz?

Znajoma prezentera zdradziła nam, że wpis Pauliny nie został niezauważony. Co więcej, doceniono jej gest, ale żadna z bliskich Maciejowi osób nie chce podejmować tematu w social mediach:

Trzeba się cieszyć, że jednak zmienił się ton, w jakim Paulina wypowiada się publicznie. Miłe jest to, że jednak trochę złagodniała. Przy tak brutalnych wypowiedział, które były wcześniej, te wydają się stonowane i spokojne. Oczywiście czytają to bliscy Maćka, czyli jego synowie i siostry, ale nikt tego nie chce komentować, żeby zachować spokój w rodzinie – mówi źródło Jastrząb Post.

Jak na życzenia Pauliny zareagowali jej synowie?

Synowie Maćka są już przyzwyczajeni do ostrych wypowiedzi mamy. Przechodzą nad tym do porządku dziennego, bo takie komentarze nie robią na nich wrażenia. Najważniejsze jest to, że mają kontakt z tatą i mogą na niego liczyć.

Niewykluczone, że swoją publikacją bizneswoman przełamała pierwsze lody w chłodnej relacji z byłym mężem:

Ta łagodna wypowiedź Pauliny jest być może milowym krokiem do zgody w tej rodzinie, a przecież narodziny dziecka mogą wprowadzić spokój i zgodę w tej patchworkowej rodzinie. W końcu to ona sama chciała rozwodu, więc jej zazdrość nie do końca była na początku zrozumiana. Widać teraz, że emocje nieco opadły i jest gotowa wyciągnąć rękę na zgodę – dodaje nasze źródło.

Mamy też świetne wieści dla fanów „Kurzopków”. Para planuje umieszczać w sieci jeszcze więcej wspólnych zdjęć:

Ta podróż, która trwała od wtorku do soboty, okazała się przełomowa. Postanowili bardziej dzielić się swoją prywatnością z fanami, dlatego wrzucili więcej zdjęć niż zwykle. I zauważyli, że kiedy oni są szczęśliwi i dzielą się wspólnymi momentami, to ich bliżsi są spokojniejsi o nich. Z dziećmi mają świetne relacje – kwituje dla Jastrząb Post koleżanka Macieja.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na kolejne romantyczne relacje Kasi i Macieja, któremu jeszcze raz składamy najlepsze życzenia urodzinowe.

Poniżej pierwszy i jedyny wspólny wywiad Kurzajewskiego i Cichopek.


Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×