Szukaj

Ilona Felicjańska rozkręca duży biznes za granicą! Tylko nam zdradziła, w co zainwestuje oszczędności swojego życia! [WIDEO]

Ilona Felicjańska terpia

Ilona Felicjańska terpia

Ilona Felicjańska otwiera biznes we Włoszech

Ilona Felicjańska i Paul Montana wkrótce wyprowadzą się z Polski na Sycylię. Para zamierza nie tylko zbudować dom we Włoszech, ale też otworzyć własny hotel butikowy. Gwiazda o swoich planach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Ilona Felicjańska od dwóch lat układa swoje życie u boku Paula Montany. Para pokonała kilka kryzysów i dzielnie stawia czoła przeszkodom napotykanym w drodze do wspólnego szczęścia, które prawdopodobnie już wkrótce będzie kwitło poza granicami Polski.

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką wyznała, że niedługo razem ze swoim ukochanym wyprowadzi się z Warszawy do Włoch, aż na Sycylię. Na egzotycznej wyspie II wice Miss Polonia 1993 nie tylko będzie wieść szczęśliwe życie jako przyszła żona i matka dwóch przystojnych synów, ale także jako bizneswoman. Ilona planuje bowiem rozkręcił własny interes – jej celem jest otworzenie hotelu butikowego, ale to nie koniec planów zawodowych ambitnej autorki trzech bestsellerów:

Zamierzamy stworzyć na Sycylii swój dom, z małym hotelem butikowym i z moim instytutem miłości, czyli miejscem, gdzie będziemy chcieli przekazywać moją i naszą wiedzę. Chcemy pokazywać na własnym przykładzie, że o miłość można walczyć i można trzeźwo żyć i być szczęśliwym. Ale też uczyć ludzi rozmowy i komunikacji, wykorzystywać naszych mistrzów, żeby też tą wiedzę przekazywali – wyznała Felicjańska w rozmowie z Jastrząb Post.

Trzymamy kciuki za zrealizowanie wszystkich planów.

Wpadniecie do włoskiego hotelu prowadzonego przez Felicjańską i jej kandydata na męża?

Ilona Felicjańska na odwyk zabrała ze sobą… ukochanego! On też potrzebuje pomocy?

Ilona Felicjańska potwierdziła najgorsze! Zdobyła się na bardzo szczere wyznanie w sprawie swojego alkoholizmu

Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!


scena z: Ilona Felicjańska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Ilona Felicjańska, fot. Podlewski/AKPA

Ilona Felicjańska, Paul Montana - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017

Ilona Felicjańska, Paul Montana - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017

Ilona Felicjańska i Paul Montana – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Ilona Felicjańska i Paul Montana – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×