Szukaj

Edyta Herbuś została zalana nowymi propozycjami po udziale w “World of dance”! Czy poprowadzi “Taniec z gwiazdami”? [WIDEO]

Edyta Herbuś prowadzącą Taniec z gwiazdami?

Program World of Dance to światowe widowisko taneczne, które ma na celu wyłonić prawdziwego mistrza tańca. Oprócz sławy i satysfakcji zwycięzca otrzymał także całkiem pokaźną sumę pieniędzy – 100 tysięcy dolarów. Jedną z jurorek polskiej edycji show jest Edyta Herbuś, która w tej roli sprawdziła się doskonale.

Co dalej z planami zawodowymi tancerki? Czy ma już nowe propozycje na wiosenny sezon? O tym gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Jest kilka nowych propozycji. Dopóki ten finał nie wybrzmiał, to byłam mocno skoncentrowana na tym, plus na roli w serialu “Pierwsza Miłość”. Dużo jeżdżę teraz do Wrocławia. Teraz będę miała czas, aby się spokojnie zastanowić, w co chcę zainwestować swój czas i energię w kolejnym kroku. Na pewno jestem najbardziej zainteresowana projektami, które dają mi rozwój, czyli zawsze coś nowego, co jest kolejnym wyzwaniem i wymaga kolejnych odważnych kroków. Wtedy czuję się dobrze, czuję, że się rozwijam.

Jakie to będą projekty?

To będą projekty związane z tańcem i aktorstwem. Nie chcę mówić o pewnych rzeczach za szybko.

Czy gdyby pojawiła się propozycja poprowadzenia Tańca z Gwiazdami to Edyta przyjęłaby ją?

Jak się pojawi to się zastanowię.

Cała rozmowa poniżej:

Edyta Herbuś oceniła zwycięzcę „World of Dance. Czy Rosjanin zrobi karierę w Polsce? [WIDEO]

Rozgrzana kalifornijskim słońcem Edyta Herbuś rozebrała się prawie jak do rosołu! Jej apetyczny biust zrobił furorę na Instagramie!

Edyta Herbuś przerwała milczenie! Pokazała zdjęcie z Piotrem Bukowieckim i potwierdziła plotki


Czy lubisz styl Edyty Herbuś?

×