Nieprawdopodobna historia! Edyta Górniak nagrywając piosenkę do „Dywizjonu 303” miała kontakt z duchami [WIDEO]

Edyta Górniak piosenka Dywizjon 303

Edyta Górniak piosenka Dywizjon 303

Edyta Górniak o utworze do filmu Dywizjon 303

Edyta Górniak po raz kolejny zachwyciła swoich fanów. Tym razem artystka stworzyła piosenkę do filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa. Dla Edyty to kolejny raz, kiedy przyjęła propozycję producentów i zdecydowała się zaśpiewać utwór przewodni do wysokobudżetowej produkcji. W przeszłości Górniak zaśpiewała m.in. do Ogniem i mieczem, Pocahontas czy To nie tak jak myślisz, kotku.

Przy okazji ostatniego spotkania z Edytą, nasza reporterka zapytała gwiazdę o to, jaka w jej odczuciu jest różnica, pomiędzy pracą przy własnych utworach, a przy utworach z filmów bądź seriali:

Jest dużo większa odpowiedzialność. Dlatego, że jeśli tworzę i współtworzę coś dzisiaj, to mogę po prostu być bardziej bezkrytyczna, trudniej mogę to ocenić. Natomiast jak się dotyka historii, to trzeba mieć bardzo duży szacunek do historii, więc bardzo ostrożnie adoptowaliśmy ten utwór, który powstał w latach 30., wydaje mi się, że udało się to zrobić tak bardzo dostojnie i szlachetnie, jak na to, jakiego tematu dotykamy. Więc jestem bardzo szczęśliwa, bardzo czuję się taka wyróżniona, że zostałam zaproszona do takiej pięknej produkcji – wyznała gwiazda.

Jakie emocje towarzyszyły jej w czasie adaptacji tego utworu?

Ja jestem emocjonalna do piękna. Tutaj jest mój czuły punkt, który obudza we mnie wszystkie emocje. Natomiast wszystkie inne emocje nie są dla mnie tak ważne. Ja się np. nie umiem długo złościć, nie zostawia to na mnie żadnego długiego wrażenia, natomiast piękno zostawia. Zdarzyła się taka niesamowita rzecz, bo przecież ja w studiach nagraniowych pracowałam wiele razy i to są różne etapy. Na tym etapie kreatywności jest ścieranie się ze sobą, szukanie drogi w nowym utworze, dla mnie samej, przekazu, który chcę zostawić to jest taka mozolna praca. Tutaj, w tym przypadku, mając świadomość, że dotykam historii, ten utwór spowodował, że to było prawie mistyczne doświadczenie. Dosłownie jakbym gdzieś czuła wdzięczne duchy przeszłości, że my w ogóle wracamy do tego tematu, że my w ogóle przypominamy te bohaterskie czyny, że przywracamy pamięć w ten najpiękniejszy sposób jak można. Przez obraz, przez emocję, przez nawiązywanie muzykę, modę do tamtych czasów. Jakże niesamowite czasy.

Cała rozmowa poniżej:

Piosenka Edyty Górniak do filmu Dywizjon 303:

Edyta Górniak tonie w objęciach swojego przystojnego Mateusza! Pokazała namiętny film

Gwiazdy na premierze filmu „Dywizjon 303”: Edyta Górniak, Karolina Szostak, Julia Wieniawa, Anna Prus

Edyta Górniak jak gwiazda hollywoodzkiego kina na premierze „Dywizjonu 303”. Swoją kreacją zdetronizowała wszystkie gwiazdy!


Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×