Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają poważny kryzys? Tabloid donosi o „klątwie Tańca z gwiazdami”, a gwiazda oficjalnie komentuje [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają kryzys? Tak niedawno twierdził jeden z tygodników. Gwiazda odniosła się do publikacji w rozmowie z naszą reporterką. Czy jej komentarz raz na zawsze utnie wszelkie spekulacje?
Barbara Kurdej-Szatan kryzys w związku

Barbara Kurdej-Szatan kryzys w związku

Nie tak miała wyglądać 10. edycja Tańca z gwiazdami dla Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Para planowała walczyć ze sobą o Kryształową Kulę do samego końca, tymczasem widzowie zdecydowali inaczej. Mąż aktorki pożegnał się z programem już w drugim odcinku. Zanim jednak odpadł z show, w mediach pojawiły się doniesienia o kryzysie w małżeństwie gwiazd.

Nie osiągnął popularności jak żona, która zdobyła już Złotą Telekamerę i możemy oglądać ją na ekranie. Jak nie w serialach, „M jak miłość”, „W rytmie serca”, to w reklamie sieci komórkowej. W takiej sytuacji Rafał, który pochodzi z rodziny o modelu tradycyjnym, z silną pozycją mężczyzny jako głowy rodziny, nie czuje się najlepiej. Para ma już za sobą poważny kryzys – relacjonował tygodnik „Świat & Ludzie”.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan rozpłakała się na widok byłego chłopaka. Z tym przystojniakiem była w związku przez 7 lat!

Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem na Malediwach

Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem na Malediwach

Barbara Kurdej-Szatan komentuje plotki o kryzysie w małżeństwie

Czy rzeczywiście popularną parę – tak jak Beatę Tadlę i Jarosława Kreta – dosięgła „klątwa Tańca z gwiazdami„? O to Basię zapytała nasza reporterka:

Klątwa nas nie dotknęła. Dementuję tą plotkę – powiedziała Basia, dodając: – Z Rafałem możemy nawzajem polegać na sobie. Teraz Rafał wrócił do nagrywania swojej płyty, więc go znowu nie było, bo był w studiu. Ale wymieniamy się. Ja małą odwożę, on ją odbiera. Dajemy radę.

Rafał i Basia już nie raz i nie dwa udowodnili, że są dla siebie stworzeni, a wszelkie próby skłócenia jeszcze bardziej umacniają ich relację.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską: “Już wtedy była bardzo chora” [WIDEO]


Barbara Kurdej-Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami, czwarty odcinek

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami, czwarty odcinek

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×