Szukaj

TYLKO U NAS! Ujawniamy kolejną uczestniczkę “Tańca z gwiazdami”! To światowej sławy Polka!

Taniec z gwiazdami uczestnicy

Anna Jagodzińska w Tańcu z gwiazdami 9

Anna Jagodzińska wystąpi w Tańcu z gwiazdami, który już wiosną powróci na antenę Polsatu. Jastrząb Post ujawnia nazwisko kolejnej uczestniczki programu.

Już za kilka tygodni na ekrany telewizorów powróci uwielbiany przez widzów Taniec z Gwiazdami. Taneczne show Polsatu jest jednym z niewielu programów rozrywkowych na polskim rynku, które mimo upływającego czasu – i kolejnych odsłon – wciąż cieszy się rosnącą popularnością. Nic zresztą dziwnego, bo produkcja dwoi się i troi by z edycji na edycję zapraszać do show coraz większe gwiazdy. Jastrząb Post właśnie poznał nazwisko kolejnej!

Okazuje się, że na parkiecie w ulubionym programie Polaków pojawi się sama Anna JagodzińskaSupermodelka i jedna z najpiękniejszych wizytówek naszego kraju na zagranicznym rynku pokaże się fanom od zupełnie nowej strony, a jej boskie ciało i nogi do samego nieba na pewno nie zawiodą jej w tańcu.

Jastrząb Post dotychczas ujawnił również następujących uczestników: Jakuba Kucnera, Macademian Girl i Dominikę Tajner-Wiśniewską. Oprócz nich w programie wystąpią także: Agnieszka Radwańska, Qczaj, Justyna Żyła i Joanna Mazur.

Kim jest Anna Jagodzińska?

Anna Jagodzińska to jedna z najpopularniejszych polskich modelek na świecie. Karierę zaczynała w agencji Moda Forte, szybko jednak przeniosła się do New Age Models. Zadebiutowała w Mediolanie w lutym 2003 roku podczas pokazu Pringle of Scotland, a jej kariera wystrzeliła jak z procy. Jagodzińska była pierwszą Polką na okładce amerykańskiego Vogue’a. Znalazła się również w wydaniu niemieckim, australijskim i włoskim.

Mogliśmy ją podziwiać na wybiegach u GivenchyLouisa Vuittona, Max Mary, Roberto Cavalliego czy Pollini, wzięła również udział w niezliczonej ilości kampanii reklamowych. Fani Top Model znają ją z kolei z poprzednich edycji modowego show, w którym pojawiła się w roli ekspertki.

Będziecie jej kibicować?

Wielka gwiazda sportu w „Tańcu z Gwiazdami”! Na jaw wyszło kolejne nazwisko!

TYLKO U NAS! Gwiazda TVP w „Tańcu z gwiazdami”! Ujawniamy kolejne nazwisko!

Piękna żona wielkiej gwiazdy w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”! Ujawniamy kolejnego uczestnika!


Czy lubisz “Taniec z gwiazdami”?

×