Blisko 50-letnia Agnieszka Dygant z roku na rok wygląda na coraz młodszą. Próbowała kilku diet. Która okazała się najlepsza?

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant

Fani i fanki są przekonani, że Agnieszka Dygant z wiekiem "młodnieje"? Co aktorka robi, by zachować dobrą formę? Zdradziła nam, w jaki sposób dba o siebie.

Agnieszka Dygant to gwiazda seriali. Wiele osób pamięta ją z roli Mariolki w Na dobre i na złe. Dla jeszcze większej liczby osób jest to po prostu odtwórczyni głównej roli w serialu Niania. Frania Maj latami dostarczała fanom dobrych emocji i wywoływała uśmiech na ich twarzach. Produkcja doczekała się kilku sezonów, a każdy z nich cieszył się popularnością.

W życiu prywatnym Agnieszka jest związana z Patrickiem Yoką. Para wychowuje razem synka Xaverego. Wybranek Dygant również jest związany z branżą rozrywkową. Jest to znany reżyser i scenarzysta, który zasłynął przede wszystkim jako autor scenariuszy do starych odcinków kultowego dla wielu Polaków serialu, jakim był Świat według Kiepskich Polsatu.

Jak dba o siebie Agnieszka Dygant?

Agnieszka jest aktywna w social mediach. Często publikuje tam swoje zdjęcia, po których widać, że mimo 49 lat na karku, wciąż cieszy się wspaniałą sylwetką. Reporterka Jastrząb Post zapytała co robi, że z roku na rok wygląda coraz młodziej?

Nie jestem tego taka pewna (tak zareagowała na nasz komplement – przyp. red.). Z roku na rok jest jednak coraz więcej linii znaczących, mówiących o moim wieku. Ja mam taką nadzieję, że jestem takim typem, który jak stare wino, z roku na rok będzie do pewnego czasu wyglądał dosyć fajnie, bo potem będzie jak będzie, zobaczymy. Ale nie narzekam. Przyjmuję ten komplement o tyle, że ja teraz też się ze sobą dobrze czuję. Już wiem, w czym mi jest fajnie, w czym się lubię. Już nie eksperymentuję. Wiem, że falbany, koronki nie dla mnie. Wiem, że się lepiej czuję w prostych rzeczach i wybieram proste stylizacje. Rozpoznanie siebie też pomaga.

Agnieszka próbowała kilku diet. Jak odżywia się obecnie?

Różnie to jest. Miałam takie momenty, że unikałam glutenu, czy innych rzeczy. A teraz nie. Teraz po prostu jem wszystko, co mi smakuje.

Naszym zdaniem Agnieszka wygląda pięknie.


Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Agnieszka Dygant na plaży w Juracie

Komentarze

  • GośćTadzik pisze:

    niestety tak. Czasem ktos bardziej pełny jest apetyczniejszy:)

  • Gość Mała.p pisze:

    Widać po figurze że to nie młoda dziewczyna pupa jak naleśnik cellulit!! Tu i ówdzie zwiotczałe ciało..ogólnie paskuda !!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×