NewsyDzieci Karoliny Malinowskiej mogą być przykładem dla wielu dorosłych. "Czasem płaczę ze wzruszenia..."

Dzieci Karoliny Malinowskiej mogą być przykładem dla wielu dorosłych. "Czasem płaczę ze wzruszenia..."

Karolina Malinowska
Karolina Malinowska
Natalia Brzostowska

08.12.2015 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mikołajki to dzień, na który czekają wszystkie dzieci. Jednocześnie może to być ważny okres nie tylko dla maluchów, które czekają na Świętego Mikołaja i na worek z prezentami, ale również dla dorosłych. Karolina Malinowska poruszyła na swoim blogu bardzo ważną kwestię. W jednym z ostatnich wpisów widać zdjęcia, na których piętrzą się zabawki. I nie, nie są to zabawki dla jej dzieci. Są to zabawki od jej synów dla... biedniejszych dzieci. 

Przypomnijmy, że Fryderyk, Christian i Julian sami są jeszcze małymi dziećmi, a już od najmłodszych lat troszczą się o innych. Modelka na swoim blogu napisała:

W moim domu też każdy znalazł w swoim bucie, lub buciku mały prezent. Ufff…. Mikołaj nie zapomniał naszego adresu. ? My pisaliśmy listy do Świętego Mikołaja, ale przede wszystkim robiliśmy świąteczne paczki dla innych dzieci. Potworzaki są do tego przyzwyczajone, bo każdego roku nasz dom zmienia się w małą fabrykę prezentów. Chłopcy wyczytują długą listę, rysują gwiazdeczki, wycinają, piszą na nich imiona dzieci. Christianek stał się specjalistą od tworzenia paczek dla dziewczynek ;-), choć wcale za tym nie przepada. Uwielbiają za to wybierać prezenty dla chłopców. Przy pakowaniu zawsze pilnują, żeby każde dziecko dostało po równo. A dzieci do obdarowania mamy bardzo, bardzo, bardzo dużo…

Dzieci Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej wykazują się także bardzo dużą dojrzałością. Przy pakowaniu paczek muszą często przechodzić ciężkie próby. Jakie? Przeczytajcie:

Chłopcy potrafią się dzielić, choć czasem muszą do paczki dla obcego dziecka, włożyć coś, o czym sami marzą. Zawsze mnie to wzrusza. Ta chęć i umiejętność dzielenia się. Ten moment, kiedy siedzimy razem w totalnie kolorowym rozgardiaszu i pakujemy, pakujemy, pakujemy… Śmiejemy się, ja czasem płaczę ze wzruszenia… 

Olivier i Karolina muszą być niesamowicie dumni z dzieci... A my możemy im bardzo serdecznie pogratulować takich pociech.

Fryderyk i Christian Janiak pakują prezenty dla biednych dzieci
Fryderyk i Christian Janiak pakują prezenty dla biednych dzieci
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także