NewsyDoda postanowiła stanowczo odciąć się od przeszłości? Piosenkarka pozbyła się swoich pierścionków zaręczynowych. W jaki sposób?

Doda postanowiła stanowczo odciąć się od przeszłości? Piosenkarka pozbyła się swoich pierścionków zaręczynowych. W jaki sposób?

Doda sprzedaje swoje pierścionki
Doda sprzedaje swoje pierścionki
Karolina Stęclik
02.12.2015 08:04, aktualizacja: 02.12.2015 14:40

Miał być wielki ślub a skończyło się rozstaniem. Związek Dody i Emila Haidara nie przetrwał kolejnego kryzysu. Przed tygodniem gwiazda poinformowała na swoim Facebooku, że drogi jej i milionera rozeszły się:

Moja ścieżka życia, która dzieliłam z Emilem dobiegła końca. Spotkaliśmy mur niezrozumienia i różnych poglądów. Tych dotyczących ciągłego wpływu osób trzecich na nasze życie i tych, które dotyczą elementarnych kwestii życiowych.

To nie pierwsze, tak głośne rozstanie Dody. Wokalistka ma już za sobą nieudane małżeństwo z Radosławem Majdanem i równie burzliwe rozstanie z Nergalem. Okazuje się, że porażka jakiej doświadczyła z Emilem była dla niej gwoździem do trumny. Jak czytamy w Fakcie, artystka postanowiła raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Wejście w nowy etap życia zaczęła od... pozbycia się swoich pierścionków zaręczynowych!

Skoro te pierścionki nie przyniosły mi szczęścia to może innym przyniosą. Nie jestem materialistką, więc jeśli mogę komuś pomóc, to nie myślę o swoim interesie.

Okazuje się, że gwiazda niebawem wystawi pierścionki na aukcji charytatywnej.

Przypomnijmy, że błyskotki, jakimi obdarowali Dodę jej ukochani nie należą do najtańszych. Nergal podarował jej pierścionek za 12 tysięcy złotych, Radosław - 65 tysięcy złotych, a Emil zainwestował w okrągłe cacko aż 250 tysięcy złotych.

Taka kwota przeznaczona na cele charytatywne to naprawdę hojny gest.

Chcielibyście wylicytować jeden z pierścionków zaręczynowych Dody?

Doda rozstała się z Emilem Haidarem
Doda rozstała się z Emilem Haidarem
Doda i Nergal
Doda i Nergal
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także