NewsyDanuta Holecka odsunięta od "Wiadomości"? Po długiej nieobecności komentuje nagłe rozstanie z TVP

Danuta Holecka odsunięta od "Wiadomości"? Po długiej nieobecności komentuje nagłe rozstanie z TVP

Danuta Holecka
Danuta Holecka
Krystyna Miśkiewicz

31.01.2023 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Danuta Holecka od wielu lat jest jedną z najbardziej znanych gwiazda Telewizji Publicznej. Swoją karierę na antenie zaczęła niemal trzy dekady temu. Debiut zaliczyła w 1993 roku, gdy wygrała konkurs na prezentera stacji. Najpierw zajmowała się przygotowywaniem materiałów dotyczących obrad Senatu. Z biegiem lat otrzymywała coraz większy zakres obowiązków, a w 2007 roku po raz pierwszy pojawiła się w głównym wydaniu Wiadomości.

Kilka lat temu została szefową wydania serwisu informacyjnego Jedynki. Dziennikarka jest jedną z wizytówek stacji, a widzowie przyzwyczaili się już do jej obecności na antenie. Gdy dwa lata temu na jakiś czas zniknęła z anteny pojawił się ogrom domysłów. Jeden z tygodników podał wówczas, że doznała skomplikowanego urazu nogi. Po serii domysłów w końcu sama zainteresowana zabrała głos.

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem – skomentowała w rozmowie z Faktem.

Danuta Holecka zniknęła z Wiadomości. Co się dzieje?

Danuta Holecka regularnie pojawia się na ekranach telewizorów i chyba już nikt nie wyobraża sobie, aby mogło jej zabraknąć w obsadzie programu informacyjnego. Stała się jedną z największych gwiazd TVP. Każda z jej nieobecności w pracy kończy się sporym zamieszaniem. Tak też było w ostatnich dniach, gdy zaniepokojeni widzowie zaczęli zastanawiać się, co stało się z dziennikarką. W sieci pojawił się szereg pytań o nieobecność prowadzącej Wiadomości.

Serwis od jakiegoś czasu prowadzi Marta Kielczyk, która dołączyła do redakcji we wrześniu. Jak przekazał portal Plejada pojawiły się doniesienia o tym, że TVP podjęło decyzję o tym, aby rzadziej pokazywała się na antenie.

O komentarz w tej sprawie samą zainteresowaną, która od kilku dni nie pojawia się na antenie poprosił portal Plejada. Gwiazda Telewizji postanowiła uspokoić swoich fanów. Przekazała, że jeszcze we wtorek wraca przed kamery, jednak po raz kolejny nie będzie jej w Wiadomościach.

Miałam kilka wolnych dni, a dokładnie cztery. Dzisiaj będę prowadzić "Minęła 20". Nie planuję dłuższej nieobecności. Jestem zdrowa, nic mi się nie stało, nie jestem w żałobie na szczęście, psychicznie też się dobrze czuję i nie planuję niczego - przkazała Danuta Holecka.

Zauważyliście nieobecność Danuty Holeckiej w Wiadomościach?

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD
Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD
Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka z mężem
Mateusz Morawiecki kontra Danuta Holecka
Mateusz Morawiecki kontra Danuta Holecka
Danuta Holecka w nowej fryzurze
Danuta Holecka w nowej fryzurze
Danuta Holecka
Danuta Holecka
Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD
Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także