Danuta Holecka poprowadziła „Wiadomości” odmieniona. Fryzjer zaszalał jak ją czesał

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka nowy rok rozpoczęła od wielkich zmian. Dziennikarka postanowiła po raz kolejny zaskoczyć fryzurą. Tym razem zdecydowała się na nowe upięcie. Zobaczcie, jak wygląda.

Danuta Holecka od wielu lat jest jedną z najbardziej znanych gwiazda Telewizji Publicznej. Swoją karierę na antenie zaczęła niemal trzy dekady temu. Debiut zaliczyła w 1993 roku, gdy wygrała konkurs na prezentera stacji. Najpierw zajmowała się przygotowywaniem materiałów dotyczących obrad Senatu. Z biegiem lat otrzymywała coraz większy zakres obowiązków, a w 2007 roku po raz pierwszy pojawili się w głównym wydaniu Wiadomości.

Dziennikarka zdecydowanie jest wizytówką stacji. Od wielu lat pełni rolę szefowej głównego programu informacyjnego w Telewizji Polskiej. Kilka miesięcy temu nagle zniknęła z anteny. Zaniepokojeni widzowie natychmiast zaczęli dopytywać się, gdzie się podziała. Zaczęły tworzyć się różne domysły. Pojawiły się nawet doniesienia o skomplikowanym złamaniu. W końcu sama Holecka zabrała głos i uspokoiła widzów.

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem – skomentowała w rozmowie z Faktem.

Danuta Holecka pokazała się w nowej fryzurze

Ku uciesze widzów szefowa Wiadomości znowu pojawia się na antenie. Styczeń zaczęła od znaczącej zmiany. W nowym roku pojawiła się na antenie w zupełnie nowej fryzurze. Zdecydowała się mocno rozjaśnić włosy. Do tej pory nosiła bardzo ciemne kosmyki, a na jej głowie pojawiły się blond refleksy, które nadały jej świeżego i młodzieńczego wyglądu. Odświeżyła wizerunek, a ta zmiana przypadła widzom do gustu. Komplementom nie było końca.

W ostatnim wydaniu programu po raz kolejny zaskoczyła metamorfozą. Widzowie Wiadomości mogli ją zobaczyć w nowym upięciu. Do tej pory zawsze nosiła rozpuszczone włosy. Tym razem postanowiła upiąć włosy, które z przodu gładko zaczesała na bok, sprawiając wrażenie, że ma dłuższą grzywkę. Zdjęcie dziennikarki w nowej fryzurze zobaczycie w naszej galerii.


Danuta Holecka screen wiadomości TVP

Danuta Holecka screen wiadomości TVP

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×