Danuta Holecka kończy rok z nową fryzurą. Gwiazda TVP zaskoczyła metamorfozą. To bardzo korzystna zmiana

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka przeszła sporą metamorfozę. Prezenterka Wiadomości w świątecznym wydaniu programu pokazała się w nowej fryzurze. Zobaczcie, jak wyglądała. 

Danuta Holecka z TVP związana jest od niemal trzech dekad. Dziennikarka jest jedną z wizytówek publicznego nadawcy. Pracę na antenie rozpoczęła w 1993 roku i od tamtej pory nieprzerwanie pojawia się przed kamerami. Na samym początku do jej zadań należało relacjonowanie obrad Sejmu. Z czasem zakres obowiązków znacznie się zwiększył. Na stałe dołączyła do obsady programu informacyjnego i zaczęła pojawiać się w porannych i wieczornych wydaniach Wiadomości. Obecnie jest ich szefową.

Dziennikarka przez lata obecności na antenie zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. Wiosną tego roku bardzo się oni zaniepokoili, ponieważ przestała pojawiać się w pracy. Okazało się, że zaplanowała dłuższy urlop.

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem – skomentowała w rozmowie z Faktem.

Danuta Holecka przeszła metamorfozę

Dziennikarka zapewniła o swoim powrocie i tak też się stało. Wróciła na antenę i ponownie pojawia się w Wiadomościach. Na pewno tym samym uspokoiła swoich licznych fanów, który nie wyobrażają sobie serwisu informacyjnego TVP bez jej udziału. Już w sierpniu po raz pierwszy po kilkutygodniowej przerwie wróciła na antenę. Pojawiły się również informacje o tym, że jej dłuższa nieobecność była spowodowana skomplikowanym złamaniem nogi.

Nie wychodzi z domu. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na antenę. To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju – zdradzał wówczas informator Pomponika.

Danuta Holecka czuje się już znakomicie i regularnie pojawia przed kamerami. W świątecznym wydaniu Wiadomości zaprezentowała się zupełnie odmieniona. Gwiazda TVP zdecydowała się nieco skrócić, ale też rozjaśnić włosy. Na ciemnych pasmach pojawiły się blond pasemka, które zdecydowanie odświeżyły fryzurę. Jest też dłuższa zaczesana na boki grzywka. Taki zabieg sprawił, że odjęła sobie sporo lat i wygląda znacznie młodziej. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba dziennikarka w takim wydaniu?


Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Komentarze