NewsyBeata Tyszkiewicz to absolutna mistrzyni riposty! Tylko ona mogła tak odpowiedzieć na pytanie o nową jurorkę "Tańca z gwiazdami"

Beata Tyszkiewicz to absolutna mistrzyni riposty! Tylko ona mogła tak odpowiedzieć na pytanie o nową jurorkę "Tańca z gwiazdami"

Beata Tyszkiewicz miała zawał
Beata Tyszkiewicz miała zawał
Karol

26.01.2018 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu potwierdziły się plotki, które od pół roku krążyły w mediach - Beata Tyszkiewicz odchodzi z Tańca z gwiazdami. Jurorka show, która zasiadała zarówno w edycjach programu emitowanych w TVN-ie i Polsacie, zmuszona była podziękować za zaproszenie do kolejnego sezonu, a wszystko jej przez problemy ze zdrowiem:

Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami”. To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna  – oznajmiła w rozmowie z Faktem.

Nie musieliśmy długo czekać na ujawnienie nazwiska faworytki do fotelu jurora, który po odejściu Tyszkiewicz na razie jest pusty. Z informacji opublikowanej na łamach jednego z dwutygodników, dowiedzieliśmy się, że następczynią Beaty najprawdopodobniej ma być Grażyna Szapołowska. Na łamach magazynu Viva!, w rozmowie z Krystyną Pytlakowską, dama polskiego kina tak skomentowała wybór "nowej siebie":

Beata Tyszkiewicz jest nie do zastąpienia - skwitowała stanowczo Tyszkiewicz, która została zapytana o Szapołowską.

Jest też dobra informacja. Beata przyznała, że nie wyklucza powrotu do programu. Kto jednak zajmie miejsce gwiazdy na czas, gdy ona będzie wracać do pełnej formy? Macie swoich faworytów?

  • Beata Tyszkiewicz - prezentacja kosmetyków
  • Beata Tyszkiewicz miała zawał
  • Beata Tyszkiewicz w półfinale Tańca z gwiazdami 6
  • Beata Tyszkiewicz
  • Beata Tyszkiewicz i Karolina Wajda - prezentacja Sisley
  • Beata Tyszkiewicz - 40-lecie marki Apart
  • Grażyna Szapołowska na kolacji z okazji 20-lecia współpracy L'Oreal Paris z Festiwalem Filmowym w Cannes
  • Beata Tyszkiewicz - prezentacja kosmetyków
[1/8] Beata Tyszkiewicz - prezentacja kosmetyków
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także