Szukaj

Taniec z gwiazdami: Czas się pożegnać. Gwiazda show oficjalnie potwierdziła swoje odejście z programu

Beata Tyszkiewicz odchodzi z Tańca z Gwiazdami

Beata Tyszkiewicz odchodzi z Tańca z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami: Beata Tyszkiewicz odchodzi z programu

Taniec z Gwiazdami nadchodzi wielkimi krokami i już niedługo fani będą mogli oglądać zmagania kolejnych gwiazd, które na parkiecie zawalczą o Kryształową Kulę, miłość publiczności i nagrodę pieniężną. Za programem idzie również ogromny prestiż i popularność, które często otwierają do tej pory niedostępne drzwi i gwarantują sukces w show-biznesie – nic więc dziwnego, że lista kandydatów trzymana jest w ścisłej tajemnicy, a z pogłosek znamy jedynie część nazwisk. Jak się jednak okazuje, afera z uczestnictwem Filipa Bobka, który wyraźnie zdementował te plotki to nie jedyny zawód dla fanów. W show nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz.

Dlaczego? Po śmierci Zbigniewa Wodeckiego aktorka przechodziła trudny okres. Rozpacz po stracie przyjaciela, stres i praca spowodowały, że gwiazda trafiła do szpitala z powodu problemów zdrowotnych. Ledwo udało jej się z niego uciec, trafiła tam znów. Nic dziwnego, że lekarz kazał jej się oszczędzać – w jej wieku kilkanaście godzin spędzonych na planie zdjęciowym to zdecydowanie za dużo:

Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami”. To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna  – oznajmiła w rozmowie z Faktem.

Rinke Rooyens, który prywatnie jest wielkim fanem Tyszkiewicz i bardzo ją szanuje, próbował zapobiec jej odejściu, niestety, jego starania spełzły na niczym:

Jak wszyscy, kocham panią Beatę, więc zaproponowałem jej, że tak zorganizujemy pracę, by mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, nie udało się pani Beaty przekonać – zdradził tabloidowi producent show.

To niezwykle przykra wiadomość na koniec tygodnia. Mamy nadzieję, że pani Beata odpocznie i wróci jeszcze do show! Życzymy dużo zdrowia!

Już wiadomo kto poprowadzi powracający “Taniec z gwiazdami”! [WIDEO]

Znamy kolejne nazwisko uczestnika 8. edycji “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”! To jedna z największych gwiazd Telewizji Polsat!


Beata Tyszkiewicz o Dominice Gwit i jej otyłości

Beata Tyszkiewicz o Dominice Gwit i jej otyłości

Karolina Wajda, Beata Tyszkiewicz- msza pożegnalna Andrzeja Wajdy

Karolina Wajda, Beata Tyszkiewicz- msza pożegnalna Andrzeja Wajdy

Beata Tyszkiewicz cała na czarno w siódmym odcinku Tańca z Gwiazdami 6

Beata Tyszkiewicz cała na czarno w siódmym odcinku Tańca z Gwiazdami 6

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×