NewsyAresztowano Travisa Scotta. Niedługo miał zagrać w Polsce

Aresztowano Travisa Scotta. Niedługo miał zagrać w Polsce

Travis Scott aresztowany
Travis Scott aresztowany
Źródło zdjęć: © Getty Images

20.06.2024 19:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Policja aresztowała Travisa Scotta pod zarzutem wtargnięcia i zakłócania porządku. Co teraz będzie z gwiazdorem? Niedługo w Polsce miał się odbyć jego koncert.

2 lipca ma odbyć się koncert Travisa Scotta w Tauron Arenie. Jeszcze nie przekazano, czy w związku z aresztowaniem plany koncertowe rapera ulegną zmianie. Co takiego zrobi gwiazdor, że musiała interweniować policja?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Travis Scott aresztowany

Rapera aresztowano 20 czerwca, w czwartek, około 4:35 lokalnego czasu na Florydzie. Gwiazdor dopuścił się wtargnięcia na prywatny teren bez pozwolenia, a następnie zakłócania porządku. Magazyn "People" przekazał, że oba te czyny obłożone są kaucją 650 dolarów, a także, że kaucja została wpłacona.

Magazyn przekazał oświadczenie policji w tej sprawie. Policjanci zastali Travisa Scotta na posesji, która nie należała do niego, a dokładnie na jachcie, na którym raper krzyczał na pozostałych pasażerów.

Funkcjonariusze skontaktowali się ze Scottem w celu przeprowadzenia dochodzenia – napisano w oświadczeniu. Oskarżony został poproszony przez funkcjonariuszy, aby usiadł, po czym tymczasowo wykonał polecenie, a następnie zaczął stale wstawać, lekceważąc polecenia policjantów. Przez cały czas trwania interakcji funkcjonariusze obecni na miejscu zdarzenia czuli silną woń alkoholu wydobywającą się z ust oskarżonego.

Gwiazdor, poproszony o opuszczenie doku posłuchał, po czym wrócił na miejsce zdarzenia. Wówczas został aresztowany, zgodnie z wcześniejszym ostrzeżeniem.

Kłopoty z prawem Travisa Scotta

To nie pierwsze problemy z prawem Travisa Scotta. 1 marca 2023 roku raper miał wdać się w bójkę z członkiem obsługi nocnego klubu. NBC podało wówczas informację, że raper miał eskalować kłótnię, aż przerodziła się w bójkę. Wówczas uderzył mężczyznę pięścią w twarz... i zbiegł z miejsca zdarzenia. Poza uderzeniem człowieka zniszczył też ekran i głośnik, które były na wyposażeniu klubu, o wartości 12 000 dolarów.

Do tej pory nie poinformowano, czy wybryk gwiazdora wpłynie na koncertowe plany.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także