Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveAndrzej Piaseczny krytykuje Michała Szpaka: "Nie do końca kupuję to, co on robi" [WIDEO]

Andrzej Piaseczny krytykuje Michała Szpaka: "Nie do końca kupuję to, co on robi" [WIDEO]

andrzej piaseczny michał szpak współpraca
andrzej piaseczny michał szpak współpraca
Ewa Kamionowska

27.07.2016 19:56, aktual.: 28.07.2016 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ulega wątpliwości, że muzykiem, o którym do tej pory najczęściej mówiono w 2016 roku, jest Michał Szpak. Wczesną wiosną komentowano jego udział w preselekcjach do Eurowizji 2016, potem wygraną i pokonanie Edyty Górniak i Margaret, a następnie udział w finale plebiscytu na najlepszy europejski hit.

Przed 15 laty na eurowizyjnej scenie o zwycięstwo dla Polski walczył Andrzej Piaseczny. Nie tylko wtedy był, ale i dzisiaj jest w czołówce najpopularniejszych polskich wokalistów. Byliśmy ciekawi, czy byłaby szansa na muzyczną kolaborację Andrzeja Piasecznego z Michałem Szpakiem.

Niestety, musimy rozczarować fanki piosenkarzy. Wiele bowiem wskazuje, że do współpracy nie doszłoby tak szybko, jak można byłoby tego chcieć czy oczekiwać. Przynajmniej po stronie Andrzeja Piasecznego, który dość powściągliwie podchodzi do ewentualnych nagrań czy występów z Michałem Szpakiem.

To byłaby kwestia pewnej próby, ponieważ nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Chcę powiedzieć, że mnie nie do końca kupuje to, co robi Michał (Szpak) - przyznaje Andrzej Piaseczny w rozmowie z Jastrząb Post. - Ale to nie znaczy, że nie będę mu kibicował - podkreśla. - Kibicuję każdemu, kto uprawia muzykę. Nie ma muzyki uniwersalnej. Jeżeli jest grono ludzi, które Michała bardzo, bardzo lubi, to genialnie. Nie mówiłbym nie, ale musiałaby to być współpraca w wyniku której sprawdzilibyśmy, czy wychodziłoby nam - dodaje.

Andrzej Piaseczny uprzedził też emocjonalne reakcje fanek na swoje słowa o twórczości Michała Szpaka i powiedział...

Z całą pewnością kilka młodocianych zwolenniczek Michała, jeśli słyszy to, co mówię, nożyk w kieszeni otwiera na to, co powiedziałem... Nie, nie róbcie tego - śmieje się Andrzej Piaseczny. - Ja sobie zdaję sprawę z tego, że to, co robię, nie podoba się wszystkim. I taka jest kolej rzeczy, taka jest natura tego, co robimy. Nie ma powodu, żeby się złościć, denerwować. Każdy z nas wybiera swoich artystów, swoją muzykę, kupuje takie płyty, a nie inne i to jest absolutnie świetne. Natomiast, jak mówiłem, kibicuję wszystkim. Musiałbym się mocno zastanowić, komu nie kibicuję - dodaje wokalista.

Dodajmy, że Andrzej Piaseczny na Eurowizji 2001 zajął 20. miejsce.

Kogo dubbinguje Michał Szpak w SpongeBob?
Kogo dubbinguje Michał Szpak w SpongeBob?
Andrzej Piaseczny na próbach w Opolu
Andrzej Piaseczny na próbach w Opolu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także