NewsyPolska aktorka została pogryziona przez psa. Drastyczne zdjęcie

Polska aktorka została pogryziona przez psa. Drastyczne zdjęcie

Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa
Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa
Elwira Szczepańska

16.05.2020 20:40, aktual.: 16.05.2020 21:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Prykowska na jakiś czas zniknęła ze swoich social mediów. Okazało się, że to za sprawą bardzo przykrego incydentu - została pogryziona przez psa. Całą sytuację zrelacjonowała na swoim Instagramie.

Aleksandra Prykowska została pogryziona przez psa

Aleksandra Prykowska przez ostatnie dwa tygodnie nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, co wzbudziło niepokój internautów. Dopiero teraz opowiedziała, co było przyczyną jej nieobecności.

Okazuje się, że kilkanaście dni temu przeżyła prawdziwy dramat. Jej ukochany pies o imieniu Logi, którego przygarnęła ze schroniska, niespodziewanie zaatakował ją i pogryzł jej twarz. Obrażenia były na tyle poważne, że musiała się udać do szpitala i tam otrzymała pomoc na Oddziale Okulistycznym.

Nie ma mnie tu ostatnio… Piszecie do mnie co z czytaniami? Niestety nie jestem teraz w stanie się nagrywać. Miałam wypadek i musiałam podjąć najtrudniejszą decyzję w moim życiu. Nie chcę teraz pisać o szczegółach, gdyż najważniejsze jest dla mnie, aby chronić to co mi pozostało. Nie piszę tego, aby Was niepokoić. Żyję i jestem zaopiekowana. Po prostu nie mogę w obecnym stanie pracować. Ale mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni, a to moje niezwykle trudne doświadczenie ma się czemuś przysłużyć. Nie wiem jeszcze czemu, bo jego konsekwencje mnie przerosły. Są sytuacje w życiu, które nas zmieniają na zawsze. Mam nadzieję, że wrócę do Was lepsza. To zdjęcie zrobiłam 8 kwietnia tego roku na wspólnym spacerze z Logim na terenie AWF-u w Warszawie - wyjaśniała aktorka.

Dziennikarze Pomponika ustalili, że pies rzucił się na aktorkę, gdy ta brała kąpiel. Dotkliwie ranił jej lewe oko. Szczęśliwie nie doszło do uszkodzenia wzroku.

Dziś czeka mnie kolejna wizyta na Oddziale Okulistycznym. Chciałam z całego serca podziękować lekarzom Piotrowi Tomaszewskiemu i Marii Gąsce-Dzwonkowskiej za uratowanie mi oka. A Was Kochani uspokoić, że robię wszystko, co w mojej mocy, żeby dojść do siebie, wrócić z moimi czytaniami i całą resztą.

Niestety rany są na tyle dotkliwe, że być może pozostaną blizny. Aleksandra Prykowska podjęła także dramatyczną decyzję i oddała Logiego do schroniska, była to dla niej niezwykle trudna chwila. Okazuje się, że w przeszłości zwierzę wykazywało się agresją i miało pogryźć poprzedniego właściciela. Mamy nadzieję, że historia skończy się dobrze zarówno dla artystki, jak i zwierzaka.

Zdjęcie twarzy aktorki w naszej galerii - tylko dla osób o mocnych nerwach.

Aleksandra Prykowska i Logi
Aleksandra Prykowska i Logi
Aleksandra Prykowska
Aleksandra Prykowska
Aleksandra Prykowska - obrażenia po pogryzieniu przez psa
Aleksandra Prykowska - obrażenia po pogryzieniu przez psa
Aleksandra Prykowska i Logi
Aleksandra Prykowska i Logi
Aleksandra Prykowska i Logi
Aleksandra Prykowska i Logi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także