Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Dorota Wellman oburzona okładką „Wysokich obcasów”: „Aborcja jest najgorszym wyjściem dla kobiety!” [WIDEO]Dorota Wellman o aborcji i okładce „Wysokich Obcasów”

Wciąż nie milkną komentarze dotyczące niezwykle kontrowersyjnej okładki Wysokich Obcasów, która przekonuje nas, że Aborcja jest Ok. W tej bulwersującej sprawie zabrała głos znana dziennikarka, Dorota Wellman, która znana jest ze swoich wyraźnie liberalnych poglądów. Prezenterka szczerze wyznała, że jest przeciwna takiemu propagowaniu aborcji:

Ta okładka mi się nie podoba. I nie uważam, że aborcja jest ok – wyznała Dorota w rozmowie z naszą reporterką.

Czy zdaniem Doroty takie okładki powinny w ogóle pojawiać się na naszym rynku?

Myślę, że to była prowokacja. Prowokacja do dyskusji. A my przecież wszyscy dobrze wiemy, że aborcja jest najgorszym wyjściem dla kobiety i właściwie powinniśmy zacząć dużo, dużo wcześniej czyli myśleć, planować rodzinę, wiedzieć- jeśli idziemy z kimś do łóżka, że to ma jednak poważne konsekwencje Powinniśmy się też zabezpieczać, być świadomym, wiedzieć, że istnieje antykoncepcja. Aborcja jest najgorszym wyjściem i nieszczęściem jakie może nas spotkać. Chociaż ja mam poglądy liberalne, jestem otwarta to uważam, że tym nie ma się co chwalić i uważam, że to jest tragedia wielu kobiet. Podziemie aborcyjne zabija także wiele kobiet, o czym nie mówimy głośno. Cieszyć się z tego powodu i mówić, że to jest ok, jest niestety absolutnym strzałem w kolano.

Cała rozmowa poniżej:

Dorota Wellman miała kłopoty w „Dzień Dobry TVN”. Potrzebowała pomocy lekarza! Jak skomentowała zdarzenie?

Historyczny triumf Doroty Wellman napędził jej kłopotów! Z gigantycznego odszkodowania nici?

Hanna Lis zabrała głos w sprawie aborcji – bardzo ostro skomentowała okładkę „Wysokich Obcasów”!

Czy lubisz Dorotę Wellman?Komentarzy: 1


Gość | 19 lutego 2018, 22:48

Wellman, Kwasniewska ii Bakuła na prezydenta !!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×