Jaki żart primaaprilisowy wykręcili Tede, Kędzior i Łozo?

Primaaprilisowy żart Tede, Kędziora i Łozo

Choć 1 kwietnia za nami, o tegorocznym Prima Aprilis nie przestaje się mówić. Wszystko to za sprawą polskich gwiazd, które tym razem naprawdę postarały się, aby nas wkręcić. Wydawało nam się, że główną nagrodę w kategorii „najlepszy żart” otrzyma Michał Szpak, który udawał, że ściął swoje długie włosy! Okazuje się, że złoty medal zgarnęli mu sprzed nosa Agnieszka Jastrzębska, Łozo, Kędzior i Tede. Dlaczego?

1 kwietnia wyżej wymieniona trójka pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN. W show rozmawiała z nimi Agnieszka Jastrzębska i przedstawiła ich jako uczestników najnowszej edycji Kto poślubi mojego syna – gwiazdy!

Szukam kobiety, która przeprowadzi mnie przez resztę życia i spędzi je razem ze mną – deklarował Tede

Piotr Kędzierski zapowiedział, że w programie pojawi się nawet jego mama, z kolei Łozo zdradził, że szuka kobiety, która pokocha go za to, jakim jest człowiekiem, a nie za popularność. Na końcu rozmowy dziennikarka zwróciła się do zainteresowanych ofertą kobiet, aby wysyłały swoje zgłoszenia. Nie mamy wątpliwości, że po tym komunikacie skrzynka mailowa pękała w szwach. Szkoda tylko, że show nigdy się nie ujrzy światła dziennego…

Wszystko okazało się primaaprilisowym żartem, a w dzisiejszym odcinku programu śniadaniowego ujawniono całą prawdę i kulisy rozmowy. Patrząc na nagranie nie mamy wątpliwości, że montażyści mieli pełne ręce roboty 🙂 Zdaje się, że perspektywa ustatkowania się bardzo bawi Łozo, Kędziora i Tede.

Panowie, a może udział w takim programie to wcale nie jest zły pomysł?

Daliście się wkręcić? 😉


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Łozo, Kędzior i Tede wkręcili widzów

Łozo, Kędzior i Tede wkręcili widzów „Dzień Dobry TVN”

Kto poślubi mojego syna

Kto poślubi mojego syna z Tede, Łozo i Kędziorem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×